Kanał TVP nagle przestał nadawać! Czemu doszło do przerwy?

2021-09-23 7:19
Kanał TVP nagle przestał nadawać! Czemu doszło do przerwy?
Autor: Pixabay Kanał TVP nagle przestał nadawać! Czemu doszło do przerwy?

Kibice sportu często zarywają noce, by obejrzeć najważniejsze wydarzenia z różnych dyscyplin. Czasem najważniejsze spotkania rozgrywane są w fatalnych godzinach dla kibiców w Europie. Ci, którzy zdecydowali się włączyć TVP Sport, w nocy ze środy na czwartek mogli się poważnie zdziwić. Nagle kanał telewizji publicznej... przestał nadawać! Z jakiego powodu doszło do przerwy?

Kibice sportu często zdają sobie sprawę z tego, że by być na bieżąco nieraz trzeba zarwać noc! Tak było chociażby podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio, to samo czeka nas także podczas tej samej imprezy, ale w wydaniu zimowym w Pekinie, która zbliża się wielkimi krokami (zima 2022 roku). Trudno znaleźć wiele popularniejszych programów do oglądania sportowych wydarzeń niż TVP Sport. To właśnie ten kanał telewizji publicznej jest często wybierany przez kibiców - także ze względu na swoją wielką dostępność. Niestety, nagle w nocy ze środy na czwartek... przestał nadawać.

Ogromne kłopoty reprezentantów Polski. Stoją na skraju bankructwa, nie widać szans na poprawę sytuacji

Przerwa w nadawaniu TVP Sport. Co się stało?

TVP Sport zniknęło z telewizorów kibiców w nocy po retransmisji z trwających mistrzostw świata w kolarstwie szosowym. Ramówka kanału nie była nadawana przez kilka godzin. Zmartwionych kibiców można jednak uspokoić. Była to planowana przerwa! Nie ma więc mowy o awarii czy dłuższej przerwie w nadawaniu. Czym było to spowodowane?

- W środę o godz. 23:50, po relacji z szosowych mistrzostw świata we Flandrii (jazda na czas drużyn mieszanych), nastąpi przerwa w nadawaniu TVP Sport, spowodowana pracami technicznymi. Powrócimy w czwartek o 5:30 - czytamy na oficjalnej stronie TVP Sport.

Zobacz, jak mieszka Sylwia Dekiert, jedna z najpopularniejszych dziennikarek TVP Sport.

TVP Sport - INFORMACJE OGÓLNE

TVP Sport nadaje od 2006 roku. Od 2018 roku jest ona ogólnodostępna - nadawana jest w naziemnej telewizji cyfrowej MUX3. Najbardziej znanymi dziennikarzami stacji są m.in. Mateusz Borek, Dariusz Szpakowski, Sylwia Dekiert, Jacek Kurowski czy Maciej Kurzajewski. TVP Sport nadaje najważniejsze wydarzenia sportowe - od meczów kadry w piłce nożnej, po najważniejsze imprezy w siatkówce, koszykówce czy lekkoatletyce.

Sonda
Czy oglądasz TVP Sport?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze