Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV pokazał kolejnego członka rodziny! Wielka radość w domu, cudowna chwila!

2021-03-02 13:11 jwa
Krzysztof Radzikowski
Autor: Instagram / krzysztofradzikowski Krzysztof Radzikowski

Krzysztof Radzikowski jest jedną z największych gwiazd programu Gogglebox TTV. Znany na całym świecie strongman na Instagramie często chwali się chwilami z prywatnego życia. Tym razem zdecydował się pokazać, jak wielka radość związana z kolejnym członkiem rodziny, zapanowała w jego sercu. Fani byli oczarowani postem Krzysztofa Radzikowskiego, na którym pojawił się też pies znanego sportowca i postaci telewizyjnej. To była cudowna chwila!

Krzysztof Radzikowski z programu Gogglebox TTV to jedna z najbardziej charakterystycznych postaci tego programu. Jego celne uwagi dotyczące telewizyjnych audycji, które śledzi wraz z przyjacielem Dominikiem Abusem, trafiły do serc fanów. Jednak oglądanie telewizji nie jest jedynym zajęciem potężnie zbudowanego Krzysztofa Radzikowskiego. Jego wierni obserwujący na Instagramie doskonale wiedzą, że mocarz jest znanym strongmanem. Można śmiało napisać, że to właśnie Krzysztof Radzikowski przejął schedę po Mariuszu Pudzianowskim. Gwiazda Gogglebox na antenie stacji TTV zapisała się nawet w Księdze Rekordów Guinnessa. Fani doceniają, że bardzo często Radzikowski dzieli się swoim życiem prywatnym. Na najnowszym zdjęciu na Instagramie zaprezenotwał kolejnego członka rodziny, którego obecność sprawiła mu mnóstwo radości.

Zobacz: Taka różnica wieku dzieli Kamila Stocha i jego żonę. Ewa Bilan-Stoch urodziła się w wyjątkowym dniu

Krzysztof Radzikowski na zdjęciu spaceruje w wyjątkowym towarzystwie. Fani byli oczarowani ujęciem Krzysztofa Radzikowskiego z kolejnym członkiem rodziny. Nie od dziś wiadomo także, że Krzysztof Radzikowski ma wielkie serce. Od lat wspiera różne akcje charytatywne. Udowadniał także, że obojętny nie jest mu los także zwierząt. W końcu pies to najlepszy przyjaciel człowieka.

Sprawdź: Gdy okazało się, co studiuje Karolina Małysz, uświadomiliśmy sobie jaką ma przyszłość. Córka Małysza nie pójdzie w ślady mamy!

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze