Kuriozalna scena w lidze duńskiej. Piłkarz przekopał stadion! [WIDEO]

2021-07-27 11:01
Kuriozalny rzut wolny w Danii
Autor: Twitter / Piotrowicz17 Kuriozalny rzut wolny w Danii

Choć okres wakacyjny to czas, w którym większość lig pauzuje, są także takie, w których gra idzie pełną parą. Jedną z nich jest liga duńska, o której w ostatnich godzinach zrobiło się bardzo głośno. Wszystko za sprawą piłkarza SonderyjskE Emila Holma, który w meczu swojej drużyny tak uderzył piłkę z rzutu wolnego, że… wylądowała ona poza stadionem!

W poniedziałkowym spotkaniu duńskiej Superligi SonderyjskE pokonało na własnym stadionie Velje 1:0. Zdecydowanie głośniej niż o samym meczu jest jednak o „wyczynie” prawego obrońcy gospodarzy, Emila Holma. 21-letni wychowanek IFK Goeteborg w 13. minucie podszedł bowiem do rzutu wolnego. W planach miał oddanie bardzo mocnego uderzenia na bramkę rywali. Rzeczywistość brutalnie zweryfikowała jednak te plany, gdyż futbolówka poszybowała wysoko nad poprzeczką. Strzał okazał się tak fatalny, że finalnie piłki trzeba było szukać poza stadionem! Po strzale Holma trybuny stadionu w Haderslev okazały się zbyt niskie, aby ją zatrzymać.

Choć gospodarze ostatecznie wygrali 1:0 i po dwóch meczach obecnego sezonu wciąż są bez porażki, internauci nie zostawili na Holmie suchej nitki. Jeden z nich wrzucił nawet na Twittera filmik obrazujący piłkę uderzoną przez Holma, która spada… w Kopenhadze. Trzeba przy tym zaznaczyć, że obie miejscowości dzielą aż 263 km!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze