Laura Lewandowska i Wróżka Cesaria

i

Autor: Instagram / Facebook/Wróżka Cesaria Laura Lewandowska i Wróżka Cesaria

Laura Lewandowska pójdzie w ślady Ani?! Wróżka Cesaria nie pozostawia złudzeń [TYLKO U NAS]

2020-05-07 13:15

Jakim dzieckiem będzie Laura Lewandowska? Jak będzie układała się jej współpraca z siostrą Klarą? W czyje ślady pójdzie najmłodsza córeczka Roberta i Anny? Wróżka Cesaria odpowiedziała na te pytania specjalnie dla "Super Expressu"! - Szybko wyjdzie na jaw jej wrażliwa i emocjonalna natura. Będzie kochała ludzi, zwierzęta i naturę - przekonuje.

Po wielu miesiącach oczekiwania, fani Anny i Roberta Lewandowskich doczekali się wspaniałych wieści. W środę 6 maja o godzinie 9:05 na świat przyszła Laura, druga córeczka pary! Małżeństwo przez pewien czas cieszyło się chwilą i potwierdziło pojawienie się dziewczynki około dwóch godzin później. Co ciekawe, zaledwie dwa dni wcześniej swoje trzecie urodziny miała pierwsza córka Lewandowskich, Klara. Specjalnie dla "Super Expressu", Wróżka Cesaria sprawdziła, jak będzie układała się relacja między siostrami, które razem są spod znaku zodiakalnego byka! Rodzice z pewnością będą z nich dumni.

- Laura i jej starsza siostra to są zupełnie dwa inne byki. Co prawda, w sytuacjach trudnych jedna i druga nie da za wygraną, jednak zdecydowanie częściej Laura będzie ustępowała Klarze. Nie będzie to wynikać wyłącznie z faktu, że Klara jest jej starszą siostrą. Uparta Klara zawsze będzie chciała mieć rację, nawet gdy tak naprawdę jej mieć nie będzie. Laura nie będzie potrafiła długo się gniewać i częściej to ona będzie wyciągać rękę na zgodę. Klara nikomu nie pozwoli zrobić krzywdy swojej młodszej siostrze, sama czując odpowiedzialność za Laurę - zdradza wróżka.

Anna Lewandowska pokazała pierwsze ZDJĘCIE Laury! Ważny szczegół na ręce

Laura Lewandowska i Wróżka Cesaria

i

Autor: Instagram / Facebook/Wróżka Cesaria Laura Lewandowska i Wróżka Cesaria

Data urodzin Laury będzie miała także bardzo duże znaczenie w kontekście jej charakteru. Wróżka Cesaria nie ma wątpliwości, że dziewczynka będzie bardzo wrażliwa, o czym jej rodzina przekona się bardzo szybko. - Będzie kochała ludzi, zwierzęta i naturę. W wieku dorosłym chętnie udzielać się będzie we wszystkich możliwych akcjach charytatywnych. Całkiem prawdopodobne, że pójdzie w ślady mamy i będzie propagowała zdrowy styl życia. Zainteresuje się kuchnią i zdrowym odżywianiem. Świetnie połączy swoje zainteresowania z naturalną potrzeba pomagania, więc możliwe że w przyszłości założy np. fundację pomagającą bezdomnym zwierzętom - tłumaczy, dodając, że Laura będzie uprawiać sport, ale zamiast zawodowo, będzie to robiła, by utrzymać dobre zdrowie!

Futbologia: Anna Lewandowska urodziła córkę

Zodiakalne byki mają dużo większe szanse na osiągnięcie sportowego, zawodowego sukcesu. To głównie zasługa ich cech charakteru: woli walki, naturalnej pracowitości i wytrwałości w działaniu - przypomina Wróżka Cesaria. - Nieco większe szanse na dojście do upragnionego celu w karierze sportowej, jeśli pójdzie tą drogą, będzie miała Klara. U niej wspomniane cechy są bardziej zarysowane i dodatkowo wibracje numerologiczne jej daty urodzenia wskazują, że w swojej działalności będzie chciała być najlepsza.

Wróżka Cesaria jest doświadczoną tarocistką i numerologiem. Wróży z kart Tarota, Lenormand i kart Anielskich. Tworzy portrety numerologiczne osobiste i partnerskie. Jeśli chcesz się z nią skontaktować, kliknij w TEN LINK.

Ania Lewandowska urodziła i wróciła do domu. Powitała ją MIŁA NIESPODZIANKA [ZDJĘCIE]

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze