Lewandowska na plaży zwraca uwagę na ważny szczegół. To apel do wszystkich kobiet

2020-01-08 19:54 FAN
Anna Lewandowska
Autor: Instagram Anna Lewandowska

Anna Lewandowska to obecnie jedna z najpopularniejszych Polek. Żona gwiazdora Bayernu Monachium jest uwielbiana przez miliony fanów. Obecnie była karateczka spodziewa się drugiego dziecka. Na swoim Instagramie dodała seksowne zdjęcie z plaży, na którym pozuje w jednoczęściowym bikini i pokazuje spory ciążowy brzuszek.

Od listopadowego meczu w Lidze Mistrzów wiadome jest, że rodzina Lewandowskich się powiększy. Robert po strzeleniu bramki przeciwko Olympiakosowi Pireus schował piłkę pod koszulkę i włożył kciuk do ust. Taką "cieszynkę" wykonują piłkarze gdy ich druga połówka spodziewa się dziecka. Od tego momentu miliony fanów dopingują parę i razem z nią oczekują narodzin.

Anna w stanie błogosławionym zwolniła tempo, lecz oczywiście nie całkowicie. W międzyczasie wydała kolejną książkę, podróżowała i trenowała. W swoim najnowszym poście na Instagramie przypomina kobietom o aktywności fizycznej podczas ciąży. Zwraca uwagę na wiele szczegółów, które mogą potem pomóc przy porodzie. Takie rady mogą być bardzo pomocne dla wielu kobiet!

Z postu możemy się dowiedzieć, że poród to wysiłek przybliżony do energii, jaką tracimy przy maratonie! - Wydatek energetyczny pozwalający przebyć dystans 40-50 km (maraton). Tylko maraton możemy przerwać w czasie biegu... A porodu już nie - pisze Lewandowska, która jasno namawia do ruchu. - Jeśli lekarz prowadzący nie widzi przeciwwskazań - warto trenować! - dodaje 31- latka. Para doczekała się już córeczki Klary. Drugie dziecko Lewandowskich ma przyjść na świat na wiosnę 2020 roku.

Najnowsze