Lewandowska SZCZERZE o swoim brzuchu. Te słowa dają do myślenia

2019-11-23 12:39 KZ
Anna Lewandowska
Autor: WBF

Anna Lewandowska spodziewa się drugiego dziecka. Po pierwszej ciąży 31-latka błyskawicznie wróciła do nienagannej sylwetki. Teraz żona Roberta Lewandowskiego pochwaliła się w mediach społecznościowych swoim umięśnionym brzuchem sprzed drugiej ciąży, zastanawiając się czy jeszcze uda jej się wrócić do takiego stanu. Nie to jest jednak dla trenerki personalnej najważniejsze...

Anna i Robert Lewandowscy spodziewają się drugiego dziecka. Para jest bardzo szczęśliwa, jednak Anna, która zawsze prezentowała nienaganną, wysportowaną sylwetkę, zastanawia się, czy jeszcze uda jej się wrócić do tak dobrej formy. "Tak było. Czy wrócę do takiego stanu? Nieważne! Teraz nie ma to najmniejszego znaczenia. Dziś moje ciało ma inne zadanie. Teraz ten umięśniony brzuch jest domkiem dla nowego życia i to jest najważniejsze", napisała Anna Lewandowska pod zdjęciem, które umieściła na Instagramie.

"Pewnie wszystkie zadajemy sobie to pytanie: „Czy uda mi się wrócić do sylwetki sprzed ciąży?” To normalne. Jest tylko jedna droga, żeby tak się zadziało. Róbmy to, co podpowiada nam nasze ciało. Jemy „dla dwojga” nie „za dwoje”, odpoczywamy, trenujemy (jeśli nie ma przeciwwskazań) albo duuużo spacerujemy", dodała Lewandowska. Jej post był też okazją do zareklamowania swojego planu treningowego, który ma pomóc kobietom do powrotu do wagi sprzed ciąży. "Statystycznie wiele kobiet boryka się z powrotem do wagi sprzed ciąży. Nie martwmy się, wszystko w swoim czasie. Przypomnę tylko, że w mojej app znajdziecie Healthy Mom, treningi, które można robić już po upływie 6 tygodni od porodu naturalnego (ciecie cesarskie - 12tyg). Trzymam za Was kciuki (za siebie też). I pamiętajmy, że ciało to nie wszystko".

Najnowsze