MAKABRA na stadionie znanego klubu! Kibole wbili TRZY KRZYŻE i przytargali ŁEB ŚWINI

2020-10-21 12:40 mil
Krzyże i łeb świni na stadionie Livorno
Autor: Twitter Krzyże i łeb świni na stadionie Livorno

Piłka nożna kartami swojej historii przyzwyczaiła nas już do wielu niekiedy wręcz nieprawdopodobnych historii. Pomimo to wydarzenia związane z futbolem wciąż potrafią szokować. Tak jak to, do którego doszło na stadionie znanego włoskiego klubu, Livorno. Kibole tej ekipy wtargnęli na obiekt, aby wbić w murawę trzy krzyże i położyć przy nich łeb świni. Znalezisko wygląda makabrycznie!

Livorno jest ekipą, którą z całą pewnością sympatycy futbolu w europejskim wydaniu mogą kojarzyć. Choć obecnie daleko ma do lat swojej świetności, to jednak przez długi czas występowała na poziomie Serie A. Po raz ostatni miało to miejsce w sezonie 2013/2014 - odkąd Toskańczycy zanotowali w tych rozgrywkach spadek, w szeregach elity już się nie pojawili. A co gorsza na zapleczu również nie wiodło im się zbyt dobrze, a nawet przeciętnie.

Pasierbica gwiazdy piłki wyrosła na PIEKIELNIE SEKSOWNĄ kobietę. Ciężko uwierzyć, że ma już tyle lat

Poprzedni sezon dla Livorno był fatalny - ekipa długo spisywała się bardzo kiepsko i zasłużenie spadła z drugiego poziomu rozgrywkowego. Nic dziwnego zatem, że kibicom puszczają nerwy i mają dość słabej sytuacji. Ale tym razem wydaje się, że po prostu przesadzili. W murawę stadionu ekipy z Toskanii nieznani sprawcy wbili trzy krzyże z nazwiskami zarządu klubu, a dodatkowo położyli przy nich oderwany świński łeb!

Całe znalezisko, o którym rozpisują się włoskie media, wygląda po prostu makabrycznie... Sytuacja w szeregach Livorno należy obecnie do bardzo trudnych i z pewnością potrzebne będzie sporo czasu, aby ją unormować.

Najman powinien dostać NOBLA! Vlog Andrzeja Kostyry
Najnowsze