Radamel Falcao, Kamil Glik, As Monaco

Autor: East News Fadamel Falcao i Kamil Glik w barwach AS Monaco

AS Monaco pokazało jak traktować własnych kibiców. Klub odda pieniądze za bilety po blamażu z PSG

2018-04-16 19:57

Niedzielny wieczór na długo przejdzie do historii francuskiej piłki. Paris Saint Germain wróciło na mistrzowski tron, a w dodatku dokonało tego w wielkim stylu. W starciu z AS Monaco nowy mistrz Francji rozgromił rywala aż 7:1. Dla kibiców z Księstwa był to ogromny cios, dlatego klub stara się zrekompensować nieudany wieczór.

AS Monaco w tym sezonie nie stanowiło już tak dużego zagrożenia dla PSG jak jeszcze kilka miesięcy temu. Zespół ze stolicy Francji pewnie zmierzał po mistrzostwo, a kropkę nad "i" postawił w starciu z zeszłorocznym triumfatorem rozgrywek. Choć paryżanie byli faworytem tego spotkania, nikt nie spodziewał się takiego przebiegu rywalizacji.

Już w 27. minucie spotkania było 4:0 i jasnym było, że losy meczu i całej ligi są przesądzone. Goście w kolejnych minutach dołożyli jeszcze trzy bramki i w wielkim stylu zapewnili sobie tytuł. Kibice Monaco opuszczali Stade Louis II w kiepskich nastrojach. Klub postanowił, że zwróci swoim fanom pieniądze za bilety. Informacja o takiej rekompensacie pojawiła się tuż po spotkaniu na oficjalnym profilu AS Monaco na Twitterze.