Olivia Dunne, najpiękniejsza gimnastyczka świata

i

Autor: Instagram/Olivia Dunne Olivia Dunne, najpiękniejsza gimnastyczka świata

W końcu się doczekała

Najpiękniejsza gimnastyczka świata w obcisłym wdzianku ogłosiła to wszystkim. Głęboki dekolt ledwo zakrył jej piersi

2023-10-01 21:57

Gimnastyka sportowa nie jest najpopularniejszym sportem w Polsce, ale wiele dziewczyn uprawia tę dyscyplinę. Z kolei wielu mężczyzn przekonało się do gimnastyki m.in. za sprawą Olivii Dunne, która uchodzi za najpiękniejszą gimnastyczkę na świecie. Amerykanka jest prawdziwą gwiazdą w USA, ale zyskała już światową popularność. Ostatnio Dunne w obcisłym wdzianku wreszcie mogła to ogłosić. Głęboki dekolt ledwo zakrył jej piersi!

Gimnastyka sportowa w Polsce kojarzy się przede wszystkim z ćwiczeniami dla dziewczynek, ale w Stanach Zjednoczonych jest jedną z najpopularniejszych dyscyplin. Od wielu lat Amerykanie dominują w tej dyscyplinie na igrzyskach olimpijskich, choć Olivia Dunne swoją popularność zawdzięcza niekoniecznie olimpijskim sukcesom. Pochodząca z Hillsdale gimnastyczka jest obecnie prawdziwą gwiazdą, a wszystko za sprawą mediów społecznościowych. Jej profile w największych social mediach śledzi ponad 12 milionów użytkowników, co czyni ją jedną z najpopularniejszych amerykańskich sportsmenek. Sama Dunne spełnia się w akademickim sporcie, gdzie reprezentuje barwy drużyny "LSU Tigers". Przed nią ostatni rok na poziomie NCAA, który rozpoczął się od wyjątkowej chwili.

Najpiękniejsza gimnastyczka świata wreszcie się doczekała. Olivia Dunne ogłosiła to w obcisłym wdzianku

Akademicki sport cieszy się w USA olbrzymim zainteresowaniem, a Dunne od pewnego czasu jest jedną z największych gwiazd na tym szczeblu. 1 października to wyjątkowy dzień dla jej wszystkich fanów, a w 2023 roku przybrał on szczególne znaczenie. Otóż blondwłosa gimnastyczka skończyła 21 lat, co za oceanem jest szczególnym momentem. Dopiero w tym wieku uzyskuje się stuprocentową pełnoletniość, co stanowi ważny moment w życiu każdego człowieka.

Ile znaczy ta chwila widać po popularnej "Livvy". 21-letnia gimnastyczka od rana świętowała urodziny, a swoją pełnoletniość ogłosiła z dumą w obcisłym wdzianku. Dunne chciała zapamiętać te chwile na zawsze i w 21. urodziny pokazała się w skąpej sukience mini z okolicznościową szarfą miss. Jej strój zawierał naprawdę głęboki dekolt odsłaniający piersi i idealnie podkreślał jej perfekcyjną sylwetkę.

Olivia Dunne skończyła 21 lat

i

Autor: Instagram/Olivia Dunne Olivia Dunne skończyła 21 lat
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze