O KTÓREJ GODZINIE SKOKI dzisiaj 21.02 niedziela Skoki narciarskie dzisiaj O KTÓREJ GODZINIE SKOKI w niedzielę 21 lutego

2021-02-21 0:05 CH
O KTÓREJ GODZINIE SKOKI dzisiaj 21.02 niedziela Skoki narciarskie dzisiaj O KTÓREJ GODZINIE SKOKI w niedzielę 21 lutego
Autor: AP O KTÓREJ GODZINIE SKOKI dzisiaj 21.02 niedziela Skoki narciarskie dzisiaj O KTÓREJ GODZINIE SKOKI w niedzielę 21 lutego

SKOKI dzisiaj O KTÓREJ GODZINIE SKOKI dzisiaj 21.02 w niedzielę Skoki narciarskie dzisiaj O KTÓREJ GODZINIE SKOKI niedziela 21 lutego. Po drugim miejscu Kamila Stocha w konkursie PŚ w Rasnovie przyszła siódma pozycja Polski w konkursie drużyn mieszanych. Emocji w Rumunii nie zabrało, a nasi skoczkowie szykują się już do MŚ w Oberstdorfie. Kibice skoków narciarskich czekają już na kolejne zmagania skoczków. Czy są skoki w niedzielę 21.02? Na dzisiaj zaplanowano konkurs w Brotterode. O KTÓREJ GODZINIE SKOKI dzisiaj 21 lutego Skoki narciarskie w niedzielę GODZINA.

O KTÓREJ GODZINIE SKOKI dzisiaj 21.02 niedziela Skoki narciarskie w niedzielę O KTÓREJ

Reprezentacja Polski zajęła siódme miejsce w sobotnim konkursie PŚ drużyn mieszanych w Rasnovie w Rumunii. Liczyliśmy na więcej, ale na tyle stać było tego dnia naszych zawodników i nasze zawodniczki. Wygrała reprezentacja Norwegii. Drugie miejsce zajęła Słowenia, a trzecia była Austria. Kamil Stoch i Dawid Kubacki spisali się dobrze. Rozczarowały niestety ich koleżanki z polskiej drużyny. Przed naszymi skoczkami teraz przygotowania do mistrzostw świata w Oberstdorfie. Trzymamy kciuki, żeby forma przyszła w idealnym momencie. A w niedzielę 21 lutego ciąg dalszy rywalizacji na narciarskich skoczniach. Najbliższe konkursy Pucharu Świata dopiero w marcu, po MŚ w Oberstdorfie. Za to na dzisiaj zaplanowano konkurs Pucharu Kontynentalnego w Brotterode. Pierwszą serię zaplanowano na godzinę 10. Wczoraj polscy skoczkowie błysnęli w tych zawodach. Wygrał Stefan Hula dzięki skokom na odległość 113 m oraz 115,5 m. Piąty był Tomasz Pilch (113,5 m i 111 m), szósty Aleksander Zniszczoł (110 m i 113,5 m), a siódmy Maciej Kot (108,5 m i 110 m).

Ewa Bilan-Stoch w BIELIŹNIE pokazuje SEKSOWNE NOGI! Nieznane ZDJĘCIA żony Kamila Stocha!

Kochanka Ronaldo nie ma WSTYDU?! Zupełnie NAGA Georgina Rodriguez zasłania CIAŁO samą torebką! [ZDJĘCIE]

Najnowsze