OTO JEST atletka czarodziejka! Im dłużej na nią patrzysz, tym jest bardziej naga! Czysta magia [ZDJĘCIA]

2020-07-16 11:32 JWa
Sofia Suescun
Autor: Instagram / sofia_suescun Sofia Suescun

Gdy to zobaczycie, to uwierzycie w końcu w prawdziwą magię. Zjawiskowa 24-latka jakiś czas temu postanowiła walczyć z cenzurą w Internecie. Uwielbiająca fizyczny wycisk na siłowni Sofia Suescun raz po raz publikuje odważne nagie zdjęcia w sieci. Osobliwe jest to, że im dłużej będziecie przewijać ten tekst, to telewizyjna piękność o niebiańskim ciele jawić się będzie w coraz większym negliżu. Przekonajcie się sami!

Sofia Suescun urodziła się na początku lipca 1996 w Pampelunie. Jeszcze kilka lat temu nie wiedziała, że dysponuje tak magicznymi zdolnościami! Odkryła je dopiero, gdy stała się rozpoznawalną w kraju postacią. Atletycznie wyrzeźbiona młoda kobieta zdaje sobie sprawę z tego, że jej figura przyciąga uwagę mężczyzn całego świata i chętnie prezentuje swoje walory w Internecie. Sofia Suescun raz po raz wrzuca hipnotyzujące nagie zdjęcia na Instagrama, a z każdym kolejnym widać coraz więcej, o czym za chwilę się przekonacie!

CO TO ZA KOTKI! Tak te trzy kobiety określił Neymar! [ZDJĘCIA]

Sofia Suescun swoją sławę zawdzięcza przede wszystkim telewizji. To tam zdobyła rzeszę fanów. Największym osiągnięciem był występ w Big Brotherze, gdzie zrobiła zawrotną karierę i trafiła do świadomości tłumów.

WIELKI SZOK! LESBIJSKA gwiazda tenisa została mamą! Córkę urodziła jej UKOCHANA [ZDJĘCIE]

Swoją popularność postanowiła później wykorzystywać w Internecie. Gdy jej nazwisko stało się słynne na całym świecie, postanowiła zamieszczać w sieci coraz odważniejsze zdjęcia, na których nie bała się odsłaniać kolejnych kawałków ciała. Elementy sprawdzicie w poniższej galerii, ale nie kończcie na tym, bo dalej jest coraz goręcej!

Sofia Suescun wpadła na genialny pomysł. Jej zdaniem właściciele stron w Internecie przesadzają z cenzurą. 24-latka uważa, że wolność jest najważniejsza, więc w magiczny sposób gubi swoje ciuszki w trakcie kolejnych sesji zdjęciowych.

RONALDO MA SZALONĄ FRYZURĘ! Pokazał ją w towarzystwie... jędrnych pośladków [ZDJĘCIE]

Wyświetl ten post na Instagramie.
😈 Post udostępniony przez SOFIA💫 (@sofia_suescun)

Zjawiskowa piękność nie ma żadnych skrupułów, by efekty sesji zdjęciowych publikować później przed szerszym gronem odbiorców i uważa, że jej działania na Instagramie mogą skutkować ważnymi zmianami w regulaminach serwisów.

Suescun, która wolne chwile chętnie spędza na siłowni przerzucając ciężary i troszcząc się o sportowy tryb życia, wciąż ma nadzieję, że publikowanie nagich fotek, jak te niżej i wyżej, sprawią, że w Internecie nastąpi przełom i brak cenzury będzie na porządku dziennym.

Telewizyjna gwiazda ma przy tym ogromne wsparcie fanów. Jej konto na Instagramie obserwowane jest przez ponad milion osób, które przy każdym zdjęciu zostawiają mnóstwo reakcji i pozytywnych komentarzy! Podoba im się taka magia!

Super Sport 13 VII

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze