Piłkarz uprawiał SEKS z Pamelą Anderson 12 razy w jedną noc. Oskarżyła go o straszne rzeczy są FILMY i ZDJĘCIA

2020-10-16 10:24 ŁOLI
Pamela Anderson
Autor: Instagram/ Pamela Anderson

Pomimo tego, że Adil Rami i Pamela Anderson nie są już parą od ponad dwóch lat, ich były związek wciąż wzbudza sporo kontrowersji, z uwagi na niewyjaśnione jak dotąd fakty z ich wspólnego życia. Po tym, jak para rozstała się, a modelka i aktorka kojarzona przede wszystkim ze swojej roli w "Słonecznym patrolu" oskarżyła byłego partnera o zdradę, do gry dołączyły jeszcze zarzuty o stosowanie przemocy wobec niej. Jak jednak twierdził piłkarz, jest w posiadaniu nagrań i zdjęć, które zaprzeczają zarzutom aktorki.

Od samego początku, gdy Adil Rami i Pamela Anderson zaczęli się ze sobą spotykać, ich związek przyciągał uwagę wszystkich dookoła. Relacja jeden z największych gwizd Hollywood i 18 lat młodszego od niej piłkarza z początku wyglądała na bardzo udaną, a Anderson przeprowadziła się nawet do Marsylii, gdzie występował obecnie obrońca. Z czasem informacje na temat ich romansu zaczęły wypływać na światło dzienne. Niekiedy z resztą za sprawą samego zainteresowanego. Tak było w przypadku wyjawienia pikantnych szczegółów dzielenia łóżka z gwiazdą Hollywood w klubowej szatni, co wyjawił później Aleksandr Kokorin, który grał z Ramim w FK Soczi.

Pamela Anderson to DEMONICA SEKSU! Piłkarz kochał się z nią 12 razy jednej nocy!

Związek Ramiego i Anderson nie przetrwał jednak próby czasu i po nieco ponad dwóch latach para się rozeszła. Powodem takiego stanu rzeczy było, jak twierdzi aktorka i modelka, podwójne życie, które prowadził francuski piłkarz. Głównym zarzutem ze strony Anderson miały być zdrady, których dopuszczał się Rami, a jego kochanką miała być Sidonie Biemont, czyli była żona zawodnika, z którą ma on dwójkę dzieci.

Rami tłumaczył, że co prawda oszukiwał Anderson w sprawie utrzymywania kontaktów z byłą żoną, jednak nie miał z nią romansu. Jak twierdził piłkarz, próbował on utrzymywać dobre relacje z byłą partnerką przede wszystkim ze względu na ich dzieci. To jednak nie okazało się największym zmartwienie piłkarza. Po rozstaniu z Pamelą Anderson, aktorka oskarżyła piłkarza o agresje i używanie wobec niej przemocy. 

Obecnie byli partnerzy próbują dowieść kto ma rację. Podczas ostatniego wywiadu piłkarza stwierdził on, że również ma pewne dowody w postaci zdjęć i nagrań wideo, które świadczą o jego niewinności. 

- Ona po prostu chciała mnie zmiażdżyć. Nigdy nie złożyła żadnej oficjalnej skargi, ponieważ to wszystko o czym mówi w ogóle się nie wydarzyło - powiedział piłkarz w rozmowie z Le Figaro.

Najnowsze