Piłkarze urządzili sobie orgię

i

Autor: Twitter/ MiBorowy screen Piłkarze urządzili sobie orgię

Piłkarze poszli na całość i urządzili sobie orgię z kilkoma prostytutkami! Do sieci trafiło nagranie z ich igraszek [WIDEO]

2021-05-27 7:31

Piłkarze niejednokrotnie udowadniali już, że potrafią wpadać na dość zaskakujące pomysły i tym razem świat obiegła informacja o tym, jak wolny czas postanowiło spędzić kilku zawodników z meksykańskiego Club America. Przyszłość czterech zawodników nie maluje się obecnie w jasnych barwach po tym, jak na jaw wyszły ich igraszki z wynajętymi prostytutkami. Roger Martínez, Nicolás Benedetti, Richard Sánchez i Leonardo Suárez wywołali prawdziwy skandal, gdy okazało się, że urządzili sobie orgię z wynajętymi prostytutkami.

Bycie piłkarzem w świecie mediów społecznościowych i ciągłego dostępu do Internetu, to musi ciężki kawałek chleba. Rzeczy, które jeszcze kilkadziesiąt lub kilkanaście lat temu przeszłyby najpewniej niezauważone, teraz mogą zszokować niemal dowolną osobę na świecie. Taki scenariusz spełnił się przy okazji afery z udziałem czterech zawodników meksykańskiego Club America. Nicolás Benedetti, Richard Sánchez, Roger Martínez i Leonardo Suárez postanowili spędzić wolny czas w dość nietypowy sposób i wynajęli sobie kilka prostytutek, z którymi urządzili orgię. Na ich nieszczęście, jedna z osób postanowiła nagrać całe zajście, a to przyczyniło się do wybuchu wielkiej afery. Taśmy z imprezy i orgii trafiły nie tylko do Internetu, ale również do telewizji. Meksykańska stacja TV Notas postanowiła nawet wyemitować nagranie podczas swojej audycji. 

Piłkarze urządzili sobie orgię z prostytutkami

Wybryk czterech piłkarze Club America będzie miał dla nich przykre konsekwencje. Przede wszystkim zawodnicy mieli złamać protokół sanitarny, jednak w ich przypadku nie to jest najgorsze. Wiele wskazuje na to, że zawodnicy już teraz mogą szukać dla siebie nowych klubów, bo w Club America nie ma już dla nich miejsca. Ponadto, piłkarze zamieszani w seksaferę muszą się jeszcze wytłumaczyć przed swoimi małżonkami ze wszystkiego, co widać na filmie. Miłosne igraszki wywołały w Meksyku prawdziwą aferę i chyba trudno się temu dziwić. 

Pożar na legendarnym stadionie. Santiago Bernabeu w kłębach dymu [WIDEO]

Raport z Opalenicy. Uraz Arkadiusza Milika. Napastnik na chwilę opuści zgrupowanie
Sonda
Kto wygra Ligę Mistrzów w sezonie 2020/2021?
Najnowsze