Półnadzy piłkarze na boisku?! Stroje, które nic nie zasłaniają. Kryje się za tym coś wielkiego

2021-07-21 10:47
Koszulki drużyny Bedale AFC
Autor: fot. Bedale AFC Koszulki drużyny Bedale AFC

Piłkarze jednej z angielskich drużyn przyzwyczaili swoich kibiców, że co roku na boiska wybiegają w oryginalnych koszulkach. Nie jest to tylko kaprys szefów klubów czy zwykły chwyt marketingowy. Za każdym razem stoi za tym coś więcej. W tym sezonie ma być podobnie, ale zapewniamy, że takich strojów jeszcze nie widzieliście!

Piłkarze Bedale AFC, bo o tym klubie mowa, w poprzednich latach często szokowali swoimi strojami. Występowali m.in. w koszulkach przypominających fartuchy kuchenne, były też trykoty z kiełbasami czy hot-dogami. Za każdym jednak razem chodziło o to samo - zwrócenie uwagi na problemy z prostatą.

Niemcy okropnie wyśmiali Podolskiego i brutalnie z niego żartują. Hejt jakiego powinni się wstydzić

Koszulki sprzedawały się jak świeże bułeczki, a część pieniędzy trafiała właśnie na leczenie raka prostaty. Nie inaczej ma być w tym sezonie. Choć trzeba przyznać, że tym razem szefów klubu poniosła fantazja.

Do sieci trafiły właśnie fotki... przezroczystych koszulek z napisem "check" (sprawdź, red.) i strzałkami skierowanymi na krocze. Zawodnicy w ten sposób mają zachęcać mężczyzn do regularnych badań prostaty. Czy rzeczywiście wybiegną w takich strojach na boisko jeszcze nie wiemy, ale za pomysł wielkie brawa!

Bezczelnie pominęli Lewandowskiego. Tego nie da się wytłumaczyć, czysta kpina z Polaka

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE