Polska SYRENKA zawstydza najlepsze modelki. Kibice na jej widok mogą mieć zawał! [ZDJĘCIA]

2020-02-12 14:05 FAN
Marta Borkowska
Autor: Instagram / marta_lvlfit Marta Borkowska

Coraz większą popularnością cieszy się polska ring girl pochodząca z Łodzi - Marta Borkowska. Kobieta, która trudni się także modelingiem oraz spełnia się jako trenerka personalna, może liczyć na pochlebne komentarze internautów, którzy są zachwyceni jej figurą.

Marta Borkowska od pewnego czasu spotyka się z uznaniem fanów sportów walki, którzy mogli ją poznać w roli ring girl. Ale to nie jest jedyne zajęcie, z którym zawodowo związana jest kobieta. Próbuje bowiem swoich sił również jako trenerka personalna, a na jej profilu na Instagramie znajdziemy też mnóstwo zdjęć, na których występuje jako modelka. Trzeba przyznać, że ma ku temu wszelkie predyspozycje - posiada figurę, której może pozazdrościć jej naprawdę wielu!

Borkowska prezentuje się zjawiskowo w każdym wydaniu - tak na sportowo, jak i w bardziej eleganckich kreacjach. Fani, którzy dali skraść sobie serca, nazwali kobietę "polską syrenką" - to bez wątpienia niezwykle oryginalny pseudonim, nadający bohaterce sporej ekstrawagancji.

Najnowsze