Sąd podjął istotną decyzję w sprawie Cezarego Kucharskiego! Były agent „Lewego” z pewnością nie będzie zadowolony

2021-04-16 21:19 Piotr Mika
Cezary Kucharski
Autor: Piotr Grzybowski/Super Express Cezary Kucharski

Spór Cezarego Kucharskiego z Robertem Lewandowskim trwa w najlepsze. Całkiem niedawno były agent najlepszego polskiego piłkarza usłyszał kolejne zarzuty, a teraz z pewnością nie będzie zadowolony z ostatniej decyzji sądu. Okazało się bowiem, że obrońcy Kucharskiego domagali się uznania zatrzymania swojego klienta za bezzasadne. Ich wniosek został jednak oddalony przez Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia.

Spór, który trwał od lat

Tą sprawą piłkarskie środowisko będzie żyło jeszcze długo, choć na jej rozwiązanie przyjdzie nam pewnie jeszcze poczekać. Spór Cezarego Kucharskiego z Robertem Lewandowskim został ujawniony kilka miesięcy temu, ale tak naprawdę rozpoczął się dużo wcześniej i trwa do teraz. Cezary Kucharski domaga się od piłkarza wielomilionowej kwoty w ramach rozliczenia ich współpracy, ale oskarża go także o oszustwa podatkowe. Z kolei Robert Lewandowski zarzuca Kucharskiemu szantaż, a niedawno były agent napastnika Bayernu usłyszał także zarzuty w sprawie ujawniania informacji kontraktowych polskiego piłkarza. Teraz zaś sąd oddalił wniosek obrońców Kucharskiego w sprawie zatrzymania ich klienta w październiku 2020 roku.

Cezary Kucharski przekazał fatalne wieści! Zmarł jego tata, pokazał wzruszające ZDJĘCIA

Taśmy Kucharskiego: tak był szantażowany Robert Lewandowski

Decyzja sądu nie ucieszy Kucharskiego

Przypomnijmy, że 27 października minionego roku Cezary Kucharski został zatrzymany przez policję w związku z oskarżeniem o szantaż, którego były agent miał dopuścić się na Robercie Lewandowskim. Jak donosi portal Interia obrońcy Kucharskiego, Krzysztof Ways i Oskar Sitek złożyli wniosek do sądu o uznanie zatrzymania ich klienta jako bezzasadne, ale na niejawnym posiedzeniu sędzia Adam Grzejszczak ogłosił oddalenie wniosku adwokatów oskarżonego.

 - Obrońcy Kucharskiego próbowali wykazać, że prokuratura wystawiła bezpodstawny nakaz zatrzymania. Aby ten był zasadny, musi zostać spełniona co najmniej jedna z trzech przesłanek: uzasadniona obawa, że osoba podejrzana nie stawi się na wezwanie, podejrzenie o możliwość bezprawnego utrudniania postępowania lub potrzeba zastosowania środka zapobiegawczego. W przypadku akcji sprzed pół roku, śledczy powołali się na drugą i trzecią – czytamy na Interii.

Kucharski ostro UDERZA w Lewandowskiego. Mówi o nim "pupilek władzy"? Jest wątek TVP

Winny, czy niewinny?

Cezary Kucharski jest przekonany o tym, że to on ma rację w sporze z Robertem Lewandowskim. Głównym dowodem w sprawie szantażu są nagrania, na których były agent piłkarza miał domagać się zapłaty 20 mln euro w zamian za milczenie o rzekomych oszustwach podatkowych „Lewego” i jego żony. Kucharski twierdzi, że materiały zostały zmanipulowane i nie można uznawać ich za wiarygodne. W sprawie ujawniania tajnych informacji o kontraktach Roberta Lewandowskiego Kucharski również nie przyznał się do zarzucanego mu czynu oraz odmówił składania wyjaśnień.

Bayern Monachium pokazał, jak trenuje Robert Lewandowski. Maszyna! Nadzieja wlewa się w serce [ZDJĘCIA]

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze