Były agent Roberta Lewandowskiego Cezary Kucharski ZATRZYMANY! POWAŻNY zarzut

2020-10-27 7:19 md
Były agent Lewandowskiego ZATRZYMANY 2
Autor: Redakcja SE

Od dłuższego czasu w mediach głośno było o sporze prawnym, w jaki uwikłali się Robert Lewandowski oraz Cezary Kucharski, były agent reprezentanta Polski. Teraz drugi z wymienionych mężczyzn został zatrzymany przez funkcjonariuszy policji na polecenie Prokuratury Regionalnej w Warszawie - dowiedziało się "TVP Info". K. będzie musiał zmierzyć się z poważnym zarzutem wysnutym pod jego adresem.

Polscy kibice całą sprawą mogli emocjonować się od dłuższego czasu. Niegdyś bowiem Robert Lewandowski oraz Cezary Kucharski stanowili bardzo zgrany duet podejmując kolejne decyzje rozwijające karierę najlepszego polskiego piłkarza, ale z czasem przestali się rozumieć, co w efekcie niemal trzy lata temu doprowadziło do rozłączenia ich dróg zawodowych. Kucharski nie dawał jednak za wygraną i domagał się od piłkarza pieniędzy twierdząc, że posiada dowody, które mogą narobić mu poważnych kłopotów przed niemieckimi organam prawnymi. "Super Express" pisał o tej sprawie ze szczegółami.

Teraz Kucharski trafił w ręce policji i będzie się musiał gęsto tłumaczyć z zarzucanych mu czynów. Jak poinformował "TVP Info" Marcin Saduś, rzecznik Prokuratury Regionalnej w Warszawie, całe postępowanie dotyczy kierowania gróźb karalnych pod adresem "wybitnego polskiego piłkarza, byłego klienta i współpracownika zatrzymanego, celem zmuszenia pokrzywdzonego do zapłaty kwoty 20 mln euro na rzecz Cezarego K”.

Saduś dodał dla "TVP Info", że aktualnie trwają przeszukiwania w miejscu zamieszkania Kucharskiego oraz w miejscu prowadzenia przez niego działalności gospodarczej. Mężczyzna usłaszał natomiast zarzuty w siedzibie prokuratury, a organ ten zadecyduje później o zastosowaniu środków zapobiegawczych.

Taśmy Kucharskiego: tak był szantażowany Robert Lewandowski
Najnowsze