Kucharski ostro UDERZA w Lewandowskiego. Mówi o nim "pupilek władzy"? Jest wątek TVP

2021-04-11 7:56 kkn
Cezary Kucharski
Autor: Piotr Grzybowski/Super Express Cezary Kucharski

Gdyby ktoś kilka lat temu stwierdził, że Cezary Kucharski i Robert Lewandowski będą w pewnym momencie zaciekłymi wrogami, zapewne nikt by w to nie uwierzył. Panowie przez długi czas współpracowali ze sobą i wydawało się, że byli zgranym duetem. Obecnie są po dwóch stronach barykady i przed nimi długa batalia. Były menedżer kapitana reprezentanta Polski w ostatnim wywiadzie dość ostro wypowiada się o byłym współpracowniku. Konflikt nabiera jedynie na sile.

Przez wiele lat Cezary Kucharski i Robert Lewandowski byli partnerami biznesowymi i w wielu miejscach pojawiali się razem. Menedżerowi na pewno nie można odmówić tego, że bardzo dobrze poprowadził karierę napastnika Bayernu Monachium. W pewnym momencie współpraca się jednak wypaliła i panowie postanowili się rozejść. Nic jednak nie zwiastowało tego, co wydarzyło się na przestrzeni ostatnich miesięcy. Kucharski jest obecnie oskarżony o kierowanie gróźb karalnych wobec Lewandowskiego i próbę wymuszenia 20 milionów euro w zamian za milczenie o rzekomych oszustwach podatkowych Roberta i Anny Lewandowskich, jak twierdzi prokuratura.

Kolejna odsłona konfliktu Lewandowski - Kucharski! Nagrania zostały zmanipulowane?! Były agent piłkarza wytoczył kolejne działa

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Bayern: Dla nich lepiej, gdyby Lewandowski… | Futbologia

Co więcej, w środę Kucharskiemu doszły kolejne zarzuty. Dotyczą ujawnienia niemieckiemu dziennikarzowi m.in. szczegółów kontraktów sportowych i reklamowych oraz zeznań podatkowych Lewandowskiego. Były menedżer piłkarza zaprzecza jakoby miało dojść do ujawnienia tych spraw i w rozmowie z portalem Interia.pl w mocnych słowach odnosi się do tych zarzutów. Nie zabrakło również wątków politycznych.

- Oczywiście, że nie! Ale to i tak nie ma znaczenia dla sprawy: co komu przekazywałem, co było już dawno ujawnione, a co ktoś już wcześniej posiadał. Ja nie złamałem prawa  - powiedział odnośnie domniemanego ujawnienia szczegółów kontraktów Kucharski. - Doceniam zorganizowaną akcję poszerzenia zarzutów przez tzw. obóz Lewandowskiego. Już kilka minut po wyjściu z prokuratury w mainstreamowych portalach ukazały się pierwsze teksty. Byłem nawet gwiazdą paska "Wiadomości" TVP. Czułem się więc jak VIP. I to wszystko zawdzięczam temu, że kiedyś byłem posłem Platformy Obywatelskiej, a mój przeciwnik procesowy jest aktualnie pupilkiem władzy - wypalił były menedżer piłkarza. Zapewne do rozpoczęcia procesu zobaczymy jeszcze kilka odsłon tej batalii.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze