SEKSOWNA gimnastyczka w fikuśnej, erotycznej bieliźnie. Znów rozpaliła fanów swoimi ZDJĘCIAMI

2020-10-28 11:50
Karolina Siewastjanowa
Autor: Instagram/ Karolina Siewastjanowa

Karolina Siewastajnowa przyzwyczaiła już swoich fanów do tego, że lubi pochwalić się w mediach społecznościowych swoim ciałem, którego bezapelacyjnie nie może się wstydzić. Rosyjska gimnastyczka ma sporą rzeszę obserwujących, a część z nich chyba bardziej interesują zdjęcia dziewczyny, niż jej sportowe osiągnięcia. Nic więc dziwnego, że Rosjanka rozpaliła ich do czerwoności, gdy opublikowała na Instagramie serie zdjęć w skąpej bieliźnie.

Karolina Siewastjanowa, rosyjska gimnastyczka artystyczna, która w swoim dorobku ma chociażby złoty medal Igrzysk Olimpijskich, zdobyty w Londynie w 2012 lubi rozpieszczać swoich fanów. Rosjanka często publikuje w mediach społecznościowych swoje fotografie, na których chwali się wysportowanym ciałem. Nie można jej odmówić urody, z czym zgadzają się także jej fani. Dziewczyna tylko na Instagramie zdobyła 453 tysiące obserwujących. Nic więc dziwnego, że duża część z nich po prostu oszalała, gdy Rosjanka postanowiła podzielić się zdjęciami, w których pozuje w fikuśnej i dość skąpej bieliźnie. Duże grono odbiorców nie mogło ukryć zachwytu, bezustannie komplementując gimnastyczkę, porównując ją przy tym do greckiej bogini. Jesteście ciekawi, czy Rosjanka faktycznie wygląda aż tak dobrze? Przekonajcie się o tym zaglądając do naszej galerii zdjęć. 

PERFIDNA zagrywka boksera. Żona w ciąży została w domu, a on BAJEROWAŁ młodziutką kochankę zamiast trenować [ZDJĘCIE]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze