Wyrzucili ją z pracy

Seksowna wojowniczka pokazała się, jak ją pan Bóg stworzył! Po pikantnych zdjęciach czekała ją przykra kara

2022-12-16 16:47

Wielkie zamieszanie w Stanach Zjednoczonych. Mandy Rose była jedną z najwięszych gwiazd wrestlingu - rozrywki połączonej ze sportem - w organizacji WWE. Była, bo właśnie została z hukiem wyrzucona. Wszystko z powodu jej odważnej działalności w internecie. Mandy Rose decydowała się na publikowane coraz odważniejszych nagrań. Z tego powodu wyrzucono ją z WWE.

Fani wrestlingu na pewno doskonale kojarzyli Mandy Rose. Zawodniczka federacji WWE była w pewnym momencie posiadaczką obu pasów organizacji. Zapaśniczka była mocno promowowana, a teraz... wyrzucona z WWE. Jaki był powód tak surowej reakcji szefów? Wszystko przez jej internetową działalność niezwiązaną z wrestlingiem i niezbyt łączącą się z profilem federacji. Mandy Rose publikowała na stronie dla dorosłych coraz pikantniejsze fotografie i nagrania. Na niektórych z nich była zupełnie rozebrana.

Była wielką gwiazdą wrestlingu, teraz sprzedaje swoje EROTYCZNE zdjęcia

Mandy Rose pokazywała nagie zdjęcia i wideo. Została wyrzucona z WWE

Mandy Rose ocierała się w erotycznych materiałach o pornografię. Zapaśniczka organizacji WWE prężyła się w dwuznacznych sytuacjach, co nie spodobało się jej szefom. Wrestling to rozrywka przeznaczona też dla najmłodszych. Publiczność to często osoby, które nie skoczyły choćby dziesięciu lat.

W internecie pikantne zdjęcia Mandy Rose wypłynęły bardzo szybko. Decyzja szefów WWE była bezlitosna. Zobacz fotografie Mandy Rose w galerii poniżej.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany