Autor: Youtube.com Edin Dżeko

Serie A. Edin Dżeko nie trafił z dwóch metrów w pustą bramkę! Najgorsze PUDŁO w historii? [WIDEO]

2016-02-22 16:32

AS Roma pokonała Palermo 5:0, a Edin Dżeko strzelił dwie bramki. Jednak z Bośniaka i tak śmieje się od wczoraj cała piłkarska Europa, jest prawdziwym bohaterem internetu. W 28. minucie snajper drużyny z Rzymu zachował się w polu karnym rywali jak ostatni nieudacznik. Nie trafił w pustą bramkę z dwóch metrów, choć miał dużo czasu i miejsca. Kopnął piłkę tak nieporadnie, że ta potoczyła się wzdłuż końcowej linii! To koszmarne pudło Dżeko musicie koniecznie zobaczyć. Mamy dla Was WIDEO.

Edin Dżeko, który trafił do Romy z Manchesteru City, od dłuższego czasu jest w kiepskiej formie. Ale to co zrobił w 28. minucie meczu z Palermo było nieprawdopodobne. Rzymianie remisowali jeszcze wtedy 0:0, więc po tym fatalnym pudle kibice byli wściekli.