Nicea - OM

Autor: Twitter Screen Nicea - OM

SKANDAL w meczu Nice - Marsylia! Burda z kibolami na murawie, reprezentant Polski był zagrożony

2021-08-22 23:14

To miało być efektowne zakończenie 2. kolejki francuskiej ekstraklasy. Mecz OGC Nice – Olympique Marsylia został jednak przerwany przy stanie 1:0 dla tych gospodarzy. Na murawę wbiegli pseudokibice, których rozwścieczył pomocnik marsylczyków Dimitri Payer. Takiej zadymy nie widzieliśmy dawno!

Na murawie pojawiła się prawie setka kibiców. Wkurzonych i chcących wymierzyć sprawiedliwość gołymi pięściami. Ich celem miał być Dimitri Payet. Pomocnik ekipy ze Stade Velodrome miał wykonywać rzut rożny, ale został trafiony butelką. Po chwili wstał i w ramach rewanżu odrzucił butelki w kierunku trybun. Takiej reakcji kibole z Nicei się nie spodziewali. Natychmiast wielu z nich ruszyło z krzesełek.

SKANDAL w meczu Nice - Olympique Marsylia! [ZDJĘCIA]

Chuligani wpadli w szał, na murawie szybko pojawił się rozjuszony tłum. Uspokoić próbował go Dante, kapitan Nicei. Po namowie arbitra – piłkarze obu ekip postanowili przerwać mecz i zejść do szatni. W meczu nie wziął udziały Arkadiusz Milik, który wciąż rehabilituje kontuzjowane kolano.