Stal Rzeszów - Pogoń Szczecin TV ONLINE TRANSMISJA NA ŻYWO. Puchar Polski: Stal Rzeszów - Pogoń Szczecin GDZIE OGLĄDAĆ STREAM ONLINE LIVE Na jakim programie

2019-09-25 11:32 DaO
Sebastian Kowalczyk, Pogoń Szczecin
Autor: Cyfra Sport Sebastian Kowalczyk

Stal Rzeszów - Pogoń Szczecin STREAM ONLINE TRANSMISJA TV NA ŻYWO Puchar Polski: Stal - Pogoń STREAM LIVE w INTERNECIE. Gdzie oglądać mecz Stal Rzeszów - Pogoń Szczecin na jakim programie TRANSMISJA TV? W środę dalszy ciąg emocji związanych z meczami w Pucharze Polski. Jako pierwsi na boisku pojawią się piłkarze Stali Rzeszów i Pogoni Szczecin, którzy powalczą o kolejną rundę rozgrywek. Faworytem jest oczywiście lider PKO Ekstraklasy. Puchar Polski Stal Rzeszów - Pogoń Szczecin LIVE STREAM w INTERNECIE Gdzie obejrzeć mecz Stal - Pogoń TRANSMISJA TV NA ŻYWO.

Puchar Polski: Stal - Pogoń TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać STREAM ONLINE

We wtorek odbyły się pierwsze mecze I rundy Pucharu Polski. W kilku meczach nie brakowało emocji, a obrońca tytułu, Lechia Gdańsk, bliska była pożegnania się z rozgrywkami. Kolejne emocje czekają nas niemal przez całą środę. Już o 14:30 rozpocznie się rywalizacja w Rzeszowie, gdzie Stal podejmie na własnym obiekcie Pogoń Szczecin. Dla Portowców wyprawa na drugi koniec Polski to na pewno utrudnienie przed kolejnymi ligowymi meczami, ale nikt w Szczecinie nie myśli o odpuszczeniu rywalizacji o Puchar Polski. Pogoń w tym sezonie spisuje się świetnie i jest rewelacją PKO Ekstraklasy. Podopieczni Kosty Runjaicia w dziewięciu dotychczasowych spotkaniach zdobyli osiemnaście punktów.

Puchar Polski: Stal - Pogoń w TV TRANSMISJA NA ŻYWO STREAM ONLINE

Dlatego też Stal jest niejako skazywana na pożarcie. Ale jak wiadomo w Pucharze Polski zdarzają się ogromne niespodzianki. Zespół z Rzeszowa walczy o awans do I ligi. Obecnie jest na drugim miejscu w II lidze, a do lidera traci zaledwie punkt. - Będzie to piłkarskie święto w Rzeszowie. Jeszcze rok temu marzyliśmy o tym, aby wydostać się z 3 ligi. Teraz gramy w drugiej lidze i dodatkowo trafiliśmy tak atrakcyjnego rywala w Pucharze Polski. Już teraz chciałbym wszystkich kibiców zaprosić na to spotkanie. Bierzcie całe rodziny, bo potrzebujemy waszego wsparcia. Wierzymy, że jesteśmy w stanie pokonać naszego najbliższego rywala - powiedział trener Stali Rzeszów cytowany przez portal stalrzeszow.pl.

Mecz Stal Rzeszów - Pogoń Szczecin odbędzie się 25 września. TRANSMISJA z meczu Stal Rzeszów - Pogoń Szczecin TV TRANSMISJA NA ŻYWO na kanale Polsat Sport. Żaden legalny i darmowy stream nie będzie dostępny. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 14:30.