Leo Messi

i

Autor: AP PHOTO Leo Messi

Zwrot akcji!

To tam zagra Leo Messi? Nie ma mowy o Barcelonie i Arabii Saudyjskiej, kompletnie inny kierunek!

2023-06-03 10:30

Leo Messi będzie bohaterem głośnego transferu tego lata! Od kiedy jasne stało się że Argentyńczyk nie będzie w kolejnym sezonie występował w PSG do gry o podpis mistrza świata wkroczył Al Hilal i Barcelona. Okazuje się jednak, że piłkarz ma także inną ofertę, z zupełnie innego kierunku i miał nawet otrzymać oficjalną ofertę kontraktu. Czy to właśnie tam zobaczymy legendę światowej piłki?

Leo Messi będzie bohaterem wielkiego transferu tego lata. Przez ostatnie miesiące zastanawiano się, gdzie zagra piłkarz, który zadecydował, aby nie przedłużyć swojej przygody z Paris Saint Germain. Mimo że Argentyńczyk ma oferty z Arabii Saudyjskiej i z Barcelony, to do gry o zakontraktowanie piłkarza wkroczył zupełnie nowy gracz! Czy będziemy świadkami wielkiego i dość niespodziewanego transferu?

Leo Messi będzie bohaterem niespodziewanego transferu? W grze pojawił się nowy gracz!

Argentyński piłkarz w ostatnim czasie miał podejmować decyzję między powrotem do Barcelony, a grą w Arabii Saudyjskiej. Okazuje się jednak, że to niejedyny kierunek, który rozpatruje piłkarz. W grze o zawodnika udział mają mieć także działacze amerykańskiego Interu Miami. Klub prowadzony przez Davida Beckhama ma oferować zawodnikowi kontrakt na cztery lata i wypożyczyć go także na jeden sezon do Barcelony, co opisywał hiszpański "Sport". Jedyny warunek jaki mają przedstawiciele klubu z MLS to wizja zakontraktowania piłkarza już w lipcu 2023 rok

Sonda
Czy Leo Messi to najlepszy piłkarz w historii?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze