Sara Boruc

i

Autor: Instagram / mannei_is_her_name Sara Boruc

Wielka AFERA z Sarą Boruc. Wysłuchała o sobie OKROPNYCH rzeczy. Rozwód w tle

2021-07-01 10:03

Artur Boruc to jedna z prawdziwych legend polskiej piłki. Choć w reprezentacji Polski nie osiągał wielkich sukcesów, to fani uważają go za jednego z najlepszych polskich golkiperów. 41-letni bramkarz wciąż jest aktywnym sportowcem, a obecnie broni barw Legii Warszawa, z której lata temu wypłynął na szerokie wody. 30 czerwca Artur Boruc świętował razem ze swoją żoną, Sarą Boruc-Mennei, 7. rocznicę ślubu. Początek ich związku nie był łatwy, ponieważ wokół partnerki polskiego golkipera wybuchła wielka afera, a ona sama nasłuchała się wielu okropnych rzeczy na swój temat.

Artur Boruc, mimo 41 lat na karku, jeszcze nie zakończył profesjonalnej kariery piłkarskiej. Były golkiper m.in. Celticu Glasgow, Fiorentiny czy Bournemouth gra obecnie w Legii Warszawa, która była jego ostatnim klubem przed transferem na zachód Europy. Teraz Boruc wrócił i na zakończenie kariery wspiera stołeczny klub. Przez wielu kibiców jest uznawany za jednego z najlepszych polskich bramkarzy – choć nie może pochwalić się wielkimi sukcesami w reprezentacji, to rzadko kiedy zawodził w narodowych barwach. Oprócz kariery Boruc ma także udane życie prywatne. Od 7 lat jest on żonaty z Sarą Boruc-Mannei, a na 30 czerwca przypadała kolejna rocznica ich ślubu.

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Sousę. "Z nim nasze szanse na mundial to..." | Futbologia

Trudne początki wielkiej miłości

Warto jednak przypomnieć, że początek tej znajomości nie był łatwy. Artur Boruc zaczął spotykać się z Sarą Mannei jeszcze będąc formalnie mężem Katarzyny Modrzewskiej. Para poznała się całkiem przypadkiem, wpadając na siebie w jednym z warszawskich klubów. Kobieta nie miała świadomości, że rozmawia z bramkarzem Celticu, ponieważ nie interesowała się piłką nożną, zaś sam Boruc na początku również nie przyznał się, kim jest. Gdy w 2008 roku polski piłkarz zostawił ostatecznie swoją żonę i kilkumiesięcznego synka dla Sary Mannei, w mediach zawrzało. Kobieta została oskarżona o rozbicie rodziny Boruca, choć jak sama twierdzi, to wszystko było nieprawdą. Więcej na temat burzliwych początków związku Artura Boruca z Sarą Boruc-Mannei znajdziecie w galerii poniżej.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze