Wolski przegrał z Panterami

2008-12-22 17:15

Fatalnie zaprezentowali się w wyjazdowym spotkaniu z Florida Panthers hokeiści Avalanche. Goście z Colorado przegrali 0:3 i była to ich 16. porażka w sezonie.

Pierwsza tercja mecz zakończyła się bezbramkowym remisem. W drugiej i trzeciej gospodarze wzięli się do roboty i niczym doświadczony bokser wypunktowali rywali. Najpierw gole zdobyli Brett McLean i Richard Zednik, natomiast w ostatniej odsłonie gry kolejne trafienie dorzucił Bryan McCabe.

Wojtek Wolski przebywał na lodowisku ponad 17. minut i oddał na bramkę rywali dwa strzały. Nie popisał się również lider zespoły Paul Stastny, który ani razu nie strzelił celnie na bramkę Tomasa Vokouna. Zawiodła jednak głównie skuteczność, gdyż Avalanche strzelali na bramkę „Panter” tyle samo razy co rywale – 23. Przed świętami Wolskiego i kolegów czeka jeszcze jedno spotkanie, jutro w nocy zmierzą się z Phoenix Coyotes.