Wolski znów szaleje

2008-11-13 14:54

Hokeiści Colorado Avalanche wracają na właściwe tory. Po trzech porażkach z rzędu, "Lawiny" wzięły się do pracy i wygrały drugi z kolei mecz.

Do zwycięstwa 2:1 nad Vancouver Canucks przyczynił się Wojtek Wolski (22 l.). Urodzony w Zabrzu hokeista  przebywał prawie 18 minut na lodzie. Najpierw, w trzeciej tercji, zaliczył asystę (ósmą w tym sezonie) przy bramce Paula Stasny'ego, dzięki której hokeiści Avalanche doprowadzili do dogrywki (gola dla Canucks strzelił w drugiej tercji Tayler Pyatt). Potem pewnie wykorzystał jednego z karnych i wraz z kolegami mógł cieszyć się z siódmego w tym sezonie zwycięstwa.

Niestety, sytuacja "Lawin" nadal nie jest najlepsza. Oprócz 7 wygranych zespół z Colorado ma na koncie też 8 porażek i w Konferencji Zachodniej zajmuje dopiero trzecie od końca, 13. miejsce.