WYCIEKŁ sportowy sekret 51-letniej Jennifer Lopez! Jej gorące ciało jest jego zasługą! [ZDJĘCIA]

2020-07-16 14:49 JWa
Jennifer Lopez
Autor: Instagram / jlo Jennifer Lopez

Jennifer Lopez wciąż wygląda jak dwudziestolatka! Gwiazda światowej piosenki i aktorka ma już 51 lat, ale z pewnością nikt tyle jej nie da, patrząc tylko na zdjęcia. Wiele fanek zastanawia się, w jaki sposób można utrzymywać tak wspaniałą figurę. Przepis jest dość prosty i ma ogromny związek ze sportem!

Jennifer Lopez wciąż zaskakuje! Jedna z największych gwiazd światowej estrady ostatnio znowu robi furorę swoim ciałem. Zdecydowała się podjąć jeszcze cięższe treningi niż wcześniej i efekty są porażające. Okazuje się, że miała w sobie dodatkowe pokłady seksapilu, a jej obecna figura jest chyba najbardziej atrakcyjna od lat. A trzeba pamiętać, że Jennifer Lopez ma już 51 lat, więc nie jest jej tak łatwo walczyć ze zwalniającym metabolizmem. Dlatego też ćwiczenia muszą być jeszcze cięższe niż dotychczas!

OTO JEST atletka czarodziejka! Im dłużej na nią patrzysz, tym jest bardziej naga! Czysta magia [ZDJĘCIA]

Super Sport 13 VII

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Znana i lubiana "JLo" od jakiegoś czasu chętniej publikuje na Instagramie atrakcyjne zdjęcia z odkrytym ciałem. Niektóre z nich pochodzą jeszcze z siłowni, gdy mięśnie wciąż ciężko pracują. Fani są wniebowzięci, bo ich idolka pozwala im wejść do prywatnych sfer życia. Ci odwdzięczają się milionami reakcji na portalach społecznościowych.

Policja pod domem Roberta Lewandowskiego! Ogłuszające syreny i poważny ALARM

Jennifer Lopez z pewnością jeszcze przez lata będzie cieszyła uszy i oczy na scenach całego świata. Mimo upływającego czasu piosenkarka nie ma dość swoich zajęć i spełnia się w artystycznej pracy.

Najnowsze