Zbigniew Boniek znów szokuje. Wpis byłego prezesa PZPN nie przejdzie bez echa

2021-10-06 14:16
Zbigniew Boniek
Autor: Cyfra Sport Zbigniew Boniek

Zbigniew Boniek niedawno musiał pożegnać się z funkcją prezesa PZPN, wciąż jest jednak mocno związany z piłką nożną, bowiem pełni ważną funkcję w UEFA. Były reprezentant Polski nie zrezygnował także z prowadzenia swojego konta na Twitterze, gdzie jego wpisy nie raz wywołały sporo kontrowersji. Nie inaczej może być tym razem, ponieważ Zbigniew Boniek w niezwykły sposób skomentował popularne ostatnio nagranie.

Zbigniew Boniek bezwątpienia miał ogromny wpływ na polską piłkę w ostatnich latach. Jako prezes PZPN zrobił bardzo dużo, aby instytucja ta przestała kojarzyć się fanom w negatywny sposób, jak miało to miejsce wcześniej. Były zawodnik m.in. Widzewa czy Romy sprawił, że polska centrala zaczęła funkcjonować jak dobrze zarządzana firma, co przyciągnęło sponsorów i pozwoliło na lepsze funkcjonowanie choćby samej kadry. Oczywiście nie zabrakło także negatywnych opinii skierowanych w stronę Zbigniewa Bońka jako prezesa PZPN, ale w tej chwili nie musi się on tym przejmować – po 9 latach (jedna z kadencji była dłuższa o rok z powodu pandemii COVID-19) musiał on oddać stery, a wybory wygrał Cezary Kulesza. Były już prezes polskiego związku wciąż jednak potrafi wywołać wokół siebie sporo kontrowersji i jak miało to często miejsce wcześniej, zrobił to za pomocą swojego konta na Twitterze. Zbigniew Boniek w szokujący sposób skomentował popularne ostatnio nagranie krążące w sieci.

To będzie kluczowe w grze reprezentacji Polski. Jan Tomaszewski nie ma wątpliwości, chodzi o Lewandowskiego

Zbigniew Boniek zaskakuje po raz kolejny

W sieci całkiem niedawno pojawiło się nagranie przedstawiające grupkę mały dzieci grających w piłkę nożną. Kulminacyjnym momentem tego nagrania jest moment, w którym jedno z nich, mówiąc wprost, brutalnie fauluje rywala wślizgiem. Całość wygląda naprawdę nieprzyjemnie i tym bardziej może zaskakiwać wpis Zbigniewa Bońka na ten temat. Jeden z użytkowników Twittera, Łukasz Rogowski (sędzia piłkarski, który często opisuje kulisy swojej pracy i analizuje decyzje arbitrów) udostępnił nagranie ze zdarzenia z komentarzem: „Ale rzeźnia. Co byście zrobili?”. Okazuje się, że Zbigniew Boniek postanowił odpowiedzieć w dość nietypowy sposób. – Nic, grać dalej i się nie w......ć – napisał były prezes PZPN.

Sonda
Czy Zbigniew Boniek był dobrym prezesem PZPN-u?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE