Agnieszka Włodarczyk, Robert Karaś

i

Autor: Instagram Agnieszki Włodarczyk / Instagram Roberta Karasia Agnieszka Włodarczyk, Robert Karaś

Koniec startu!

Życie Roberta Karasia było zagrożone! Obawy lekarzy zwyciężyły, start partnera Agnieszki Włodarczyk przerwany

2022-08-18 18:26

Robert Karaś nie bierze już udziału w wyścigu 10-krotnego Iron Mana. To już koniec startu, który - niestety - został przerwany przez lekarzy. Po 38 kilometrach pływania, 1800 kilometrów jazdy rowerem i 65 kilometrach biegu lekarze powiedzieli dość. Start był zbyt groźny, by go kontynuować. - Był na granicy, a to wiąże się z ryzykiem - czytamy na Instagramie Roberta Karasia.

Co to był za szalony start. Trudno wyobrazić sobie, jak jakikolwiek organizm jest w stanie wytrzymać tak ogromny wysiłek. A jednak są ludzie, którzy są w stanie tego dokonać. Nie od dziś wiadomo, że Robert Karaś jest genialnym kozakiem. Ultratriathlonista wielokrotnie pokazywał już, że potrafi przekraczać bariery wycieńczenia i zmęczenia. Robert Karaś kolejny raz miał pokazać, że "impossible is nothing". Dystans 10-krotnego Iron Mana pokonywał w genialnym czasie. Polak płynął, jechał rowerem i biegł na rekord świata. Niestety, ok. 360 kilometrów przed metą jego start został przerwany.

Ukochany Agnieszki Włodarczyk, Robert Karaś miał zadebiutować w FAME MMA! 

Robert Karaś nie biegnie już w 10-krotnym IronManie. Bieg przerwali lekarze

Jak poinformowano w mediach społecznościowych, Karaś opuścił trasę po tym, jak dalszego startu zabronili lekarze. Widzieli zagrożenie jego życia. Partner Agnieszki Włodarczyk nie mógł biec dalej...

- Przykro nam poinformować o przerwaniu wyścigu Roberta. Po 38km pływania, 1800km na rowerze i 65km biegu lekarze zakazali kontynuowania wyścigu w obawie o życie! Był na granicy, a to wiąże się z ryzykiem… Ból po operacji, którą odbył tylko 3tyg. temu okazał się nie do zniesienia nawet dla Niego! Dziękujemy za te emocje, wrócimy jeszcze silniejsi! - czytamy na Instagramie Roberta Karasia.

Zobacz zdjęcia Roberta Karasia i Agnieszki Włodarczyk w galerii poniżej!

Robert Karaś był zaatakowany na trasie przez... osy

Polak miał problemy na trasie i nie były one związane tylko z potwornym, ogromnym zmęczeniem. Robert Karaś został zaatakowany na trasie... przez osy. Po ich ataku spuchł, zapewne zmagał się także z dużym bólem. Po potwornym wysiłku postanowił w końcu nieco odpocząć i poszedł spać na 20 minut. Po drzemce wyruszył w dalszą, morderczą drogę.

- Wolałam nie mówić nic, niż mówić o tym, jak się boję. Nigdy go nie widziałam w takim stanie - przyznała wprost jego ukochana Agnieszka Włodarczyk.

Na trasie zostali jeszcze dwaj Polacy - Adrian Kostera i Tomasz Lus. Pierwszy z nich jest obecnie na trzecim miejscu.

Robert Karaś to prawdziwy Robocop! Polak walczy na dystansie 10-krotnego IronMana

Kim jest Robert Karaś?

Robert Karaś urodził się w 1989 roku w Elblągu i jest ukochanym słynnej polskiej aktorki Agnieszki Włodarczyk. Mężczyzna ma z artystką dziecko, Milana, które urodziło się 7 lipca 2021 roku. Jego najważniejszymi dokonaniami sportowymi są wygrane i rekordzy świata w Ultra Triathlonie na dystansie pięciokrotnego Ironmana (2021), potrójnego Ironmana (2018) i podwójnego Ironmana (2017, 2019). Sportowiec jest także rekordzistą Polski na dystansie Ironmana (2019 rok).

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze