Bartosz Bednorz zaliczył udany debiut w Zenicie Kazań. Od razu zaczął od asa!

2020-09-08 10:44
Siatkówka, Bartosz Bednorz, Zenit Kazań, debiut
Autor: Instagram/volleyzenit Tak Bartosz Bednorz wypadł w pierwszym meczu w nowych barwach

Nowy nabytek galaktycznego siatkarskiego Zenitu Kazań Bartosz Bednorz zadebiutował w meczu o punkty. Polski przyjmujący wyszedł na parkiet w pierwszej szóstce w spotkaniu Pucharu Rosji z Niżnym Nowgorodem. Drużyna reprezentanta Polski wygrała, a nasz człowiek w Tatarstanie też mógł być zadowolony z występu.

Zenit miał być pod koniec sierpnia gospodarzem turnieju towarzyskiego, między innymi z udziałem reprezentacji Rosji. Kiedy okazało się, że dwaj zawodnicy mają pozytywny wynik testu na koronawirusa, imprezę odwołano. Tym razem wszystko przebiegło bez zakłóceń. Ekipa z Kazania pojechała do Ufy na mecze grupy III wstępnego etapu Pucharu Rosji. Pierwsze starcie z Nowgorodem zakończyło się wygraną Zenitu 3:1. Bednorz od razu zaznaczył obecność na boisku. Już pierwsza zagrywka Polaka wylądowała w parkiecie rywala. W sumie nasz siatkarz zaliczył 13 punktów, w tym asa i blok, w przyjęciu zanotował 50%, a w ataku 48%.

Maciej Muzaj tęskni za ukochaną Antoniną w Rosji. „Proszę otworzyć granice!”

„Niezłe statystyki jak na pierwszy mecz!” - podsumował Zenit w mediach społecznościowych, pokazując dorobek polskiego przyjmującego. Rozgrywki Superligi w Rosji wystartują pod koniec września.

Bartosz Bednorz chce się nauczyć rosyjskiego

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze