Bartosz Kurek ożenił się z Anną Grejman. Najgorętsza siatkarska para wzięła ślub [ZDJĘCIA]

2020-08-29 11:31
Siatkówka, Bartosz Kurek, Anna Grejman, młoda para, ślub, mąż, żona
Autor: Instagram/grejmanka Młoda siatkarska para Bartosz Kurek i Anna Grejman

Ten moment nadchodził wielkimi krokami, wiadomo było, że Bartosz Kurek i Anna Grejman są w stanie narzeczeńskim od dawna, ale ostatnio partnerka lidera kadry siatkarzy pokazała jak wybiera suknię ślubną. I wreszcie wszystko jasne: w mediach społecznościowych oboje zamieścili jednoznaczne zdjęcia: są już mężem i żoną! „A czy już przedstawiałam wam mojego męża?” - spytała na Instagramie Ania jakby nigdy nic...

Kurek oświadczył się Grejman w listopadzie 2018 roku. Było to kilka tygodni po zdobyciu przez reprezentację Polski mistrzostwa świata. Atakujący reprezentacji został na tych zawodach MVP. Bartosz Kurek poinformował wtedy o swoim szczęściu na Instagramie. Pokazał wspólne zdjęcie z narzeczoną, u której na palcu błyszczy efektowny pierścionek zaręczynowy z brylantem. „Powiedziała tak” – hashtag takiej treści w języku angielskim dorzucił Kurek w opisie fotografii.

Teraz wkraczają w nowy etap wspólnego życia i wyglądają na przeszczęśliwych.

Siatkówka, Bartosz Kurek, Anna Grejman, ślub, mąż, żona
Autor: Instagram/bartkurek88 Młoda siatkarska para Bartosz Kurek i Anna Grejman

Najlepszy siatkarz MŚ 2018 Bartosz Kurek i była reprezentantka Polski w siatkówce Anna Grejman od kilku lat są parą. Zwykle grywali w klubach blisko siebie, ostatnio jednak zawodową karierę sportową kontynuuje jedynie Bartosz, a Anna towarzyszyła mu podczas pobytu we Włoszech w poprzednim sezonie. Teraz będzie – już jako żona – razem z nim podczas sezonu spędzonego w lidze japońskiej. Kurek został niedawno siatkarzem Nagoya Wolfdogs.

Bartosz Kurek i Anna Grejman szykują się do ŚLUBU! Siatkarka przymierza suknię ślubną! [ZDJĘCIA]

Od razu posypały się gratulacje, pospieszyli z nimi koledzy z kadry: Bartosz Bednorz z Zenitu Kazań, Piotr Nowakowski z Vervy, Fabian Drzyzga z Resovii, Paweł Zatorski z Zaksy. Do życzeń dołączył się PZPS. "Super Express" także składa najszczersze gratulacje!

Wyświetl ten post na Instagramie.
#datenight with this beauty 🥰 Post udostępniony przez Bartosz Kurek (@bartkurek88)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Still starstruck ⭐️ ❤️ Post udostępniony przez Bartosz Kurek (@bartkurek88)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze