Bartosz Kurek, Anna Kurek

i

Autor: Instagram/Bartosz Kurek Bartosz Kurek z żoną Anną Kurek

Bartosz Kurek szczerze o swojej ukochanej. Wszystko w jej urodziny, gorące wyznanie siatkarza rozpala serce

2022-06-08 12:38

Bartosz Kurek postanowił złożyć swojej ukochanej życzenia z okazji urodzin. Gwiazdor reprezentacji Polski wstawił na swoje media społecznościowe wzruszające wyznanie w kierunku swojej żony, a ona sama na nie błyskawicznie zareagowała. Trzeba przyznać, że uczucie, jakim Kurek darzy swoją najdroższą, jest naprawdę silne.

Bartosz Kurek postanowił złożyć Annie Kurek piękne życzenia urodzinowe. Siatkarz reprezentacji Polski za pośrednictwem Instagrama przekazał ukochanej gorące słowa, które bardzo dobrze świadczą o wielkim uczuciu, jakim darzy byłą siatkarkę. Padły piękne i romantyczne słowa, na które zareagowała sama zainteresowana.

Niespodziewana decyzja Czesława Michniewicza przed meczem z Belgią! Tych piłkarzy zabraknie w kadrze!

Bartosz Kurek z romantycznym wyznaniem do swojej żony. Padły piękne słowa

Na najnowszej publikacji Bartosza Kurka na Instagramie widzimy jak wielkim uczuciem, darzy on swoją żonę. Przy okazji urodzin Anny Kurek przekazał on jej nie tylko wspaniałe życzenia, ale także wyraz głębokiego uczucia. Jak przyznaje sam siatkarz, była siatkarka jest najlepszym co go w życiu spotkało, jak też stanowi dla niego wielkie źródło inspiracji.

- Wszystkiego Najlepszego Kochanie Jesteś najlepszym, co mnie w życiu spotkało i nigdy nie przestajesz mnie zaskakiwać i inspirować - napisał Bartosz Kurek na swoim Instagramie składając życzenia swojej ukochanej żonie.

Zbigniew Boniek wytypował wynik meczu Belgia - Polska. Nie ma wątpliwości, będzie prawdziwy pogrom

Aby zobaczyć zdjęcia Anny Kurek bez makijażu, przejdź do galerii poniżej.

Anna Kurek zareagowała na piękne słowa swojego męża. Nie mogła się powstrzymać

Na płomienne wyznanie swojego męża błyskawicznie zareagowała sama Anna Kurek, która podziękowała za tak wspaniałe słowa w dniu jej święta. Jak widać, była bardzo zaskoczona gestem swojego ukochanego i nazwała go "Kochanym". Jak widać, uczucie między małżeństwem jest nieprzerwanie bardzo mocne.

- Kochany. dziękuję - napisała Anna Kurek pod publikacją swojego męża na Instagramie.

Sonda
Czy podoba Ci się Anna Kurek?
Bartosz Kurek o nowej reprezentacji siatkarzy: Będzie mi brakować Heynena
Najnowsze