Zbigniew Boniek

i

Autor: Cyfra Sport Zbigniew Boniek

Zbigniew Boniek wytypował wynik meczu Belgia - Polska. Nie ma wątpliwości, będzie prawdziwy pogrom

2022-06-08 9:42

Zbigniew Boniek postanowił wytypować wynik meczu Belgia - Polska w ramach spotkania w Lidze Narodów UEFA. Były szef PZPN nie ma wątpliwości, że dojdzie do pogromu, jednak jego jedyną wątpliwością jest to, kto będzie zdobywał bramki. Miejmy nadzieję, że przewidywania byłego reprezentanta Polski się ziszczą.

Mecz Belgów z Polakami będzie wydarzeniem, które porwie wszystkich fanów piłki nożnej. Mimo że "Czerwone Diabły" to drużyna o wielkiej klasie i światowym uznaniu, to zdaniem Zbigniewa Bońka dojdzie do pogromu, ale ze strony polskiej. Były szef PZPN nie ma wątpliwości, że Biało-Czerwoni wprost zmiotą rywali, a jego jedyną wątpliwość budzi to, kto będzie zdobywał bramki. 

Lewandowski postawi na swoim? Niemiec nie pozostawił złudzeń. Przypuścił ostry atak i postawił sprawę jasno

Zbigniew Boniek typuje wynik meczu Belgia - Polska. Były szef PZPN nie ma wątpliwości

Zdaniem Zbigniewa Bońka, Polacy odniosą wielkie zwycięstwo nad Belgami w stosunku 3:0. Były szef PZPN o swoich przewidywaniach napisał za pośrednictwem konta na portalu społecznościowym Twitter, zaznaczając, że nie wie jedynie, kto zdobędzie bramki dla polskiej drużyny. O ile taki pogrom "Czerwonych Diabłów" byłby zupełnie niespodziewany, o tyle trzeba przypomnieć, że drużyna narodowa Belgów odniosła dość poważną porażkę przeciwko Holandii, ulegając jej aż 1:4. Czy Polacy wykorzystają słabszy moment w drużynie narodowej Belgii i sprawią wielką sensację? O tym przekonamy się już dziś wieczorem.

Tak Czesław Michniewicz ocenia rywali Polaków w Lidze Narodów. Selekcjoner zwrócił uwagę na ten element w grze Belgii

Belgowie wystąpią przeciwko Polsce bez gwiazd. Duże osłabienie drużyny

Niewątpliwie, Polacy będą mogli mieć pewną przewagę w starciu z Belgią, jaką jest plaga kontuzji w drużynie "Czerwonych Diabłów". Jak wiadomo, z dość dużym urazem zmaga się napastnik Chelsea FC - Romelu Lukaku, a w pełni sił nie jest także bohater finału Ligi Mistrzów - Thibaut Courtois z Realu Madryt. Brak tak dużych gwiazd drużyny może pomóc Polakom w odniesieniu dobrego rezultatu.

Tomaszewski wylicza błędy Michniewicza
Sonda
Liga Narodów mecz Belgia - Polska: KTO WYGRA?
Najnowsze