Siatkówka, Wilfredo Leon, słońce, krem na twarzy

i

Autor: Instagram/wilfredo_leon_official Wilfredo Leon zaaplikował sobie w Rimini krem przeciw oparzeniom słonecznym

Co się stało z twarzą Wilfredo Leona? Na tym zdjęciu wygląda zupełnie inaczej

2021-06-01 20:14

Na razie Wilfredo Leon zagrał tylko jeden z trzech meczów, jakie mają za sobą siatkarze reprezentacji Polski w Lidze Narodów w Rimini. To część planu selekcjonera Vitala Heynena, który dawkuje spokojnie obciążenia pomiędzy 19 graczy, jakich ma do dyspozycji. Leon wystąpił więc raz, ale za to jak! 13 asami serwisowymi pobił rekord świata, prowadząc Biało-czerwonych do zwycięstwa 3:1 nad Serbami.

Polski Kubańczyk, który już w pierwszym meczu LN 2021 zadziwił świat, miał trochę czasu, by skorzystać z uroków słonecznego kurortu nad Adriatykiem. Oczywiście siatkarze wszystkich zespołów muszą respektować zasady bańki, są one jednak dość swobodne, jeśli chodzi o korzystanie z zamkniętej plaży hotelowej lub kompleksu wewnątrz miejsca zamieszkania. Leon postanowił skorzystać z kąpieli słonecznej. Pokazał zbliżenie twarzy, która jednak wygląda zupełnie inaczej niż zazwyczaj. Wilfredo od razu wyjaśnił, dlaczego ma… jasną cerę, opatrując fotografię stosownym podpisem: „Kiedy żona mówi, że wychodząc na zewnątrz masz użyć kremu z filtrem nr 50, robisz to”.

Wilfredo Leon: Dzięki bańce będziemy gotowi na Tokio

Wilfredo Leon po rekordzie świata: To nie jest granica moich możliwości. Zobacz wszystkie 13 asów serwisowych [WIDEO]

Przypomnijmy, że siatkarze grają w Rimini w cyklach trzydniowych. Za nimi pierwszy, z meczami przeciwko Włochom (3:0), Serbii (3:1) i Słowenii (1:3). Przed nimi trzy kolejne wyzwania: w czwartek 3 czerwca podopieczni Vitala Heynena zmierzą się z Australią, w piątek 4 czerwca z Amerykanami, a w sobotę 5 czerwca z Rosją. Poprzeczka idzie wysoko, a kibice zacierają ręce.

Jak Wilfredo Leon pocelował Krzysztofa Ignaczaka. „Miał być plasik, dostałem w pierś”

QUIZ: Co wiesz o Wilfredo Leonie, gwiazdorze reprezentacji Polski siatkarzy? Jeśli jesteś prawdziwym kibicem, musisz zgarnąć 10 pkt!

Pytanie 1 z 10
W którym kraju urodził się Wilfredo Leon?
Najnowsze

Materiał reklamowy