Doda

i

Autor: Akpa Doda

Siatkarz skradnie serce?

Doda szuka nowego faceta. Dostała niespodziewane zaproszenie od polskiego siatkarza. Skorzysta?

2022-09-06 19:44

Przez lata była obiektem westchnień milionów Polaków. Doda zachwycała swoich fanów i… robi to do dziś! Ostatnio Dorota Rabczewska bierze udział w programie miłosnym „Doda. 12 kroków do miłości". Jeden z siatkarzy zdecydował się na niespodziewane zaproszenie piosenkarki. Czy skorzysta z jego propozycji?

Dorota Rabczewska od dawna zachwyca całą Polskę. Popularna piosenkarka od zawsze znajduje się na ustach fanów, tabloidów i portali informacyjnych. Doda ostatnio wystartowała z programem miłośnym na antenach Polsatu. „Doda. 12 kroków do miłości” ma pomóc odnaleźć jej miłość życia. Artystka nie mogła się spodziewać, że otrzyma zaproszenie… od jednego z polskich siatkarzy. Na jaki ruch zdecydował się jeden z gwiazdorów naszej kadry Tomasz Fornal?

Nikola Grbić obchodzi urodziny. Wiemy jakie życzenia usłyszał od siatkarzy

Tomasz Fornal: Dobrze się czuję jako dżoker

Doda dostała zaproszenie od Fornala. Chodzi o mistrzostwa świata

Tomasz Fornal, tak jak Doda, jest obecnie singlem. Siatkarz w rozmowie z Interią opowiedział, że widział informacje o tym programie i z przymrużeniem oka zażartował, że może wziąłby w nim udział.

- Widziałem na TikToku, że Doda, pani Dorota zrobiła jakiś program miłosny. Może bym wziął udział w nim (śmiech). Nie no, żartuję! Zapraszam na mecz, jeśli będzie oglądać! - mówił Fornal w rozmowie z Interią.

Czy Doda skorzysta z tego zaproszenia? Na razie informacji w tej sprawie nie ma. Z pewnością wielu fanów siatkówki będzie wypatrywało jej na trybunach.

Sonda
Czy Doda i Fornal stworzyliby udaną parę?

Kim jest Tomasz Fornal?

Tomasz Fornal to jedna z gwiazd reprezentacji Polski w siatkówce. Na koncie ma już kilka medali – srebro i dwa brązowe krążki za Ligę Narodów czy brąz w mistrzostwach Europy. Przyjmujący z Krakowa jest obecnie siatkarzem Jastrzębskiego Węgla. Na koncie ma także mistrzostwo Polski i Superpuchar Polski.

Francuski skandalista znów szokuje. Earvin N'Gapeth zupełnie pominął Polaków, jego wypowiedź zaskakuje

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze