Ekspert nazwał Bartosza Kurka POTWOREM!

2020-07-05 16:39 Marcin Ciechański
Bartosz Kurek
Autor: Cyfrasport Bartosz Kurek

Bartosz Kurek to jeden z liderów siatkarskiej reprezentacji Polski. Jeszcze w lipcu będzie można go zobaczyć w towarzyskich meczach z Niemcami. Były reprezentant Polski, obecnie ceniony ekspert telewizyjny, Łukasz Kadziewicz wiele sobie obiecuje po występie Kurka. Nazwał go nawet... siatkarskim potworem!

Trudno sobie wyobrazić kadrę Vitala Heynena bez Bartosza Kurka. W tym roku 31-latek wspólnie z kolegami miał walczyć o medal na igrzyskach olimpijskich w Tokio, jednak pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany. Podopiecznym Heynena pozostało tylko zgrupowanie w Spale i mecze z Niemcami, które odbędą się w Zielonej Górze w dniach 22-23 lipca.

Siatkarze sprawdzali formę... dziennikarzy

Kadziewicz w rozmowie z serwisem polsatsport.pl został zapytany o to, czego się spodziewa po nadchodzących meczach. Dzięki temu wiadomo, że ostrzy sobie zęby na występ MVP mistrzostw świata 2018. - Przede wszystkim, że zobaczę prawdziwego siatkarskiego potwora, jakim stał się ponoć Bartosz Kurek, który nie bez kozery został "królem plaży" podczas pierwszego zgrupowania kadry w Spale. Bartek ponoć bardzo mocno pracował też nad swoją formą, będąc w Nysie - powiedział.

Mateusz Bieniek wraca do zdrowia. Na razie może grać tylko w ping ponga [WIDEO]

Bartosz Bednorz trenuje na obozie w Spale

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Wschodząca gwiazda siatkówki OPROMIENIA kibiców URODĄ. Teraz wróciła do Polski [ZDJĘCIA]

Kurek gra w reprezentacji Polski od 2007 roku. W swoim dorobku ma m.in. złoto mistrzostw świata 2018, złoto mistrzostw Europy 2009, brąz mistrzostw Europy 2011 czy złoto Ligi Światowej 2012.

Najnowsze