Kuba - Niemcy

Autor: CYFRASPORT Kuba - Niemcy

Finlandia - Niemcy. Gdzie transmisja TV? Jak obejrzeć?

2014-09-06 8:00

Mecz Finlandia - Niemcy będzie czwartym spotkaniem dla tych drużyn na siatkarskich mistrzostwach świata. Oba zespoły mają na swoim koncie po dwa zwycięstwa i jednej porażce. Gdzie obejrzeć transmisję z tego wydarzenia?

Niemcy rozpoczęli turniej od trudnego meczu z drużyną "Canarinhos", w którym nie byli w stanie wygrać chociażby jednego seta. Świetnie za to zaprezentowali się w dwóch kolejnych spotkaniach. Do zera ograli wicemistrzów świata Kubę, a w starciu z Tunezją oddali tylko jednego seta.

Jak oglądać mistrzostwa świata w siatkówce?

Bardzo podobnie ułożył się turniej Finom - dwa zwycięstwa (z Kubą 3:2 oraz z Koreą Południową 3:0) i jedna porażka (do zera z faworytem grupy B Brazylią).

Początek meczu Finlandia - Niemcy o godz. 16:30. Transmisja w Polsat Volleyball 2.

KLIKNIJ: Polub Gwizdek24.pl na Facebooku i bądź na bieżąco!