Sylwestrowa Katarzyna Skowrońska

i

Autor: Instgram Sylwestrowa Katarzyna Skowrońska

Sylwestrowy spontan Skowrońskiej

Katarzyna Skowrońska poszła na Sylwestra... w piżamie?! Stroiła miny, to było spontaniczne świętowanie

2023-01-01 8:48

Nadszedł 2023 rok! Katarzyna Skowrońska zdecydowała się na spontaniczne wyjście na miasto. Humory ewidentnie dopisywały. Słynna siatkarka wyskoczyła na miasto razem z Zofią Zborowską, Andrzejem Wroną czy Joanną Wołosz, decydując się na to w ostatniej chwili. Sama przyznała, że wyszła… w piżamie.

Sylwestrowa noc to często wielotygodniowe przygotowania – wybór kreacji, przygotowanie jedzenia czy po prostu ustalenie imprezowych planów. Wiele wskazuje na to, że w tym roku Katarzyna Skowrońska nie planowała szaleć. Na Instagramie popularnej siatkarki oraz jej znajomych – Joanny Wołosz czy Zofii Zborowskiej pojawiły się materiały ze spontanicznego wyjścia na miasto.

Miliony zobaczyły, co Wojciech Szczęsny przygotował dla Mariny na Sylwestrze w TVP! Jest kozakiem nie tylko na boisku

Katarzyna Skowrońska poszła na Sylwestra… w piżamie?! Spontaniczna

Katarzyna Skowrońska opublikowała część materiałów także u siebie. Na jednym z nich żartobliwie pokazywała środkowy palec do kamery. Na poście z platformy BeReal stroiła miny do kamery, pokazując z drugiej strony swoją koleżankę z butelką w ręku.

- Dziękuję za spontaniczne wyjście w piżamie – napisała na Instagramie Katarzyna Skowrońska.

Z kolei już w nocy była siatkarka pokazywała, jak słucha muzyki puszczanej z gramofonu. Takiego gadżetu może pozazdrościć jej wielu kibiców.

Skowrońska spędzała Sylwestra z Wołosz i Zborowską

Znana polska siatkarka i jedna z największych gwiazd tej dyscypliny Joanna Wołosz rozpoczęła sylwestrowy wieczór w wyjątkowy sposób. Wybrała się do Garnizonu Sztuki – teatru pozytywnych emocji w Warszawie. Pojawiła się na sztuce „Nic się nie stało”, w której występuje Zofia Zborowska, żona Andrzeja Wrony.

Później w kilka osób świętowali na ulicach miasta. Jak sylwestrowo-noworoczną noc spędzili inni polscy sportowcy? Zobacz zdjęcia w galerii poniżej! Kliknij i sprawdź, jak bawiły się Milena i Anna Lewandowskie, Kamil Glik, Marcin Najman i inni.

Najnowsze