Katarzyna Skowrońska

i

Autor: Tomasz Radzik / SE Katarzyna Skowrońska

Szok!

Katarzyna Skowrońska przy toalecie. Mało kto tak robi, czułe objęcia i uśmiechy

2023-09-03 19:56

Katarzyna Skowrońska słynie z ogromnego dystansu do otaczającej ją rzeczywistości. Szczególnie dobrze czuje się w gronie najbliższych przyjaciół. Jednak takich zdjęć z udziałem byłej znakomitej siatkarki reprezentacji Polski z pewnością nikt się nie spodziewał. Rzadko bowiem spotyka się ujęcia przy toalecie, a jeszcze rzadziej w takim wydaniu!

Katarzyna Skowrońska w ostatnim czasie znacznie częściej publikuje swoje zdjęcia w internecie. W czasach, gdy grała w siatkówkę, nie było jeszcze takich możliwości. Kontakt z fanami odbywał się wówczas za pośrednictwem dziennikarzy i choć liderka biało-czerwonej kadry "Złotek" zawsze starała się być naturalna w kontaktach z mediami, to niewiele wskazywało na tak ogromny dystans do własnej osoby. W zasadzie dopiero od kiedy na swoim Instagramie zaczęła publikować kolejne ujęcia z szerokimi uśmiechami można być pewnym jej nastawienia do życia, które jest bardzo pozytywne. Dystans do otaczającej rzeczywistości potwierdza najnowsze zdjęcie na portalu społecznościowym, na którym Skowrońska pozuje w gronie przyjaciół... przy toalecie.

Najpiękniejsza polska siatkarka pokazała zdjęcie, po którym fani nie mogli się opanować. Nic się nie ukryło. Strój, który wszystko podkreśla

Niecodzienne zdjęcie Katarzyny Skowrońskiej przy toalecie

Do toalety ludzie chodzą raczej w jasnym celu i szybko z niej wychodzą. Rzadko kto wpada na pomysł, by fotografować się nawet z przenośnymi szaletami, które są popularne szczególnie w przypadku plenerowych imprez masowych. Jednak gdy Katarzyna Skowrońska i jej bliscy zobaczyli taką toaletę w szczerym polu, uznali, że to świetny materiał na kolekcjonowanie kolejnych wspomnień. Wyszło przezabawnie, co potwierdzają pozy i miny zgromadzonych przy wychodku.

Bartosz Kurek pije prosto z butli. Zalała go lawina komentarzy

Szeroki uśmiech Skowrońskiej przy toi-toiu

Popularny toi-toi stał się więc scenerią kolejnego wpisu, który podbił serca obserwujących konto Katarzyny Skowrońskiej na Instagramie. Sama była znakomita siatkarka była tego dnia w doskonałym humorze. Skowrońska szeroko śmiała się przy toalecie w polu oraz obejmowała ją w dość czuły sposób, podnosząc nogę i prezentując walory tego miejsca.

Futbologia Extra odc. 4
Najnowsze