Legenda reprezentacji ostro o Vitalu Heynenie. Bezpardonowy atak, wskazał wielką wadę Belga

2021-09-24 13:08
Vital Heynen
Autor: Cyfra Sport Vital Heynen

Vital Heynen pożegnał się z reprezentacją Polski. Belg będzie wspominany dobrze przez kibiców, którzy dziękowali mu za wielkie sukcesy i świetną postawę kadry narodowej. Okazuje się jednak, że szkoleniowiec ma swoich krytyków. Jedna z legend "Biało-Czerwonych" wskazała największe wady odchodzącego z funkcji Heynena.

Vital Heynen został pożegnany przez kibiców reprezentacji Polski, którzy do samego końca liczyli na to, że Belg pozostanie na swoim stanowisku. Kibice są wdzięczni trenerowi za sukcesy, wyniki i dobrą postawę "Biało-Czerwonych" na arenie międzynarodowej. Okazuje się, że odchodzący opiekun Polaków ma poważnego krytyka w postaci byłego gwiazdora drużyny siatkarzy.

Lil Masti przeżyła w domu prawdziwe piekło! Aż nas wryło, szokujące wyznanie gwiazdy HIGH League

Vital Heynen krytykowany po odejściu. Legenda nie miała wątpliwości

Belg, który pożegnał się z kadrą narodową po ostatnich mistrzostwach Europy, zostawił w sercach kibiców kadry wielką pustkę, ponieważ większość fanów chciała, aby szkoleniowiec pozostał na swoim stanowisku. Optymizmu względem postaci Heynena nie podziela jednak Krzysztof Ignaczak, który wymienił największe wady trenera.

- Skoro bał się na początku japońskiego turnieju, byśmy nie podejrzeli ustawień na mecz z Wenezuelą, to chyba nie był to ten sam Belg, którego widzieliśmy podczas mistrzostw świata 2018, prawda? Wtedy potrafił ściągnąć odpowiedzialność z chłopaków jakimś wywiadem czy ciekawym zagraniem. Teraz zamknął się sam w sobie i zapomniał nawet o tym, że ma wyrównany zespół i mógł robić zmiany. Taki zarzut też można mu postawić - stwierdził Krzysztof Ignaczak, cytowany przez tvp.sport.pl 

Ewa Bilan-Stoch szczerze o modlitwie i Bogu. Tak traktuje się religię w domu Kamila Stocha

Aby zobaczyć, jak wyglądało pożegnanie Vitala Heynena, przejdź do galerii poniżej.

Byli siatkarze krytykują pracę Heynena

Miłośnikiem ostatnich miesięcy pracy Vitala Heynena nie jest też Paweł Zagumny, który zaznaczył, że kwestia odpadnięcia Polaków z igrzysk olimpijskich w Tokio obnażyła problemy Heynena z prowadzeniem drużyny.

- Graliśmy zbyt prosto i czytelnie. Trener zaniechał zmian. W tę drużynę trzeba tchnąć nowego ducha - ocenił Paweł Zagumny w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

Sonda
Czy Vital Heynen powinien przejąć kobiecą reprezentację Polski?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze