Malwina Smarzek-Godek zmieni klub. To będzie HIT TRANSFEROWY!

2020-04-09 18:30 MC
Malwina Smarzek-Godek
Autor: Cyfrasport Malwina Smarzek-Godek w barwach reprezentacji Polski

Malwina Smarzek-Godek, jedna z najlepszych polskich siatkarek, zmieni w przyszłym sezonie barwy klubowe. Przeniesie się z Zanetti Bergamo do Igor Gorgonzola Novara. Reprezentantka Polski postanowiła więc zostać we Włoszech, chociaż nie mogła narzekać na brak zainteresowania.

Malwina Smarzek-Godek jest jedną z liderek reprezentacji Polski. Wiele razy pokazywała, że potrafi wręcz w pojedynkę decydować o losach meczów. Nic dziwnego, że wpadła w oko przedstawicielom wielu klubów, między innymi włoskich, brazylijskich i chińskich. Jak poinformował "Przegląd Sportowy", Smarzek-Godek podjęła już decyzję i podpisała kontakt z Igor Gorgonzola Novara. Pozostaje teraz tylko czekać na oficjalne potwierdzenie tego transferu...

Bartosz Kurek WYZWAŁ swoją narzeczoną! Tak od niej oberwał, że aż go PRZEPRASZAŁA! [WIDEO]

Igor Gorgonzola Novara to jeden z najlepszych włoskich klubów. W ostatnim, przedwcześnie zakończonym sezonie zajął trzecie miejsce. W kadrze tego zespołu znajdowały się Polka Zuzanna Górecka czy Serbka Stefana Veljković, z którą Smarzek-Godek zna się z czasów gry w Chemiku Police.

Aleksiej Spiridonow KPI z koronawirusa z taką samą zawziętością jak z Polaków. "I tak umrzemy"

Smarzek-Godek jest wychowanką ŁMLKS Łask. Później grała w SMS PZPS Sosnowiec, UMKS MOS Wola Warszawa, Legionovii Legionowo, Chemiku Police i Zanetti Bergamo. Od 2014 zakłada także koszulkę reprezentacji Polski.

Najnowsze