Malwina Smarzek grzeje opalone ciało w słońcu Sardynii [ZDJĘCIA]

2020-06-28 14:01

Przerwę w rozgrywkach siatkarskich jedni spędzają na obozach treningowych reprezentacji, a ci, którzy nie biorą w nich udziału ruszyli na wakacje. Pandemia koronawirusa ograniczyła możliwości wyjazdów i sprawiły, że na egzotyczne wypady nie ma szans, ale jeśli ktoś dobrze wybierze cel urlopowej wycieczki, nie będzie żałował. Na pewno w siódmym niebie jest Malwina Smarzek-Godek, gwiazda reprezentacji siatkarek. Na zdjęciach możecie zobaczyć, że jej wypoczynek jest nadzwyczaj udany.

Liderka kadry to lato ma wolne od obowiązków kadrowych, umówiła się bowiem z trenerem Jackem Nawrockim, że odpocznie – podobnie zresztą jak kilka innych podstawowych zawodniczek drużyny narodowej. W dwóch tegorocznych obozach w Szczyrku biorą udział młodsze reprezentantki. Smarzek-Godek może więc oddać się błogiemu relaksowi w piekącym włoskim słońcu.

Trener siatkarek Jacek Nawrocki zszokowany formą podopiecznych [WIDEO]

Popularnym kierunkiem wypadów wakacyjnych mieszkańców Płw. Apenińskiego stała się w dzisiejszych czasach Sardynia. Ta wyspa, oddzielona od kontynentalnej Italii, w dobie pandemii może dawać poczucie większego bezpieczeństwa. Niedawno pokazywaliśmy gorące zdjęcia czołowych włoskich siatkarek, które właśnie na Sardynii zrobiły sobie sesję topless.

Zdecydowanie NAJPIĘKNIEJSZA polska siatkarka ryzykowała zdrowie w kusym bikini

Smarzek, jej mąż Przemysław i ich towarzystwo spędzali miło czas na urokliwej plaży Isuledda położonej w pobliżu miejscowości San Teodoro. Grupa popłynęła też później łodzią w stronę malowniczej wyspy Tavolara, niemal wysiedlonego zakątka, mieszczącego bazę radarową NATO. Siatkarce i jej mężowi w eskapadach towarzyszy między innymi znany w Polsce trener Alessandro Chiappini. Włoch obecnie prowadzi kobiecy zespół Legionovii.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Liderka reprezentacji siatkarek Magdalena Stysiak opowiada o pandemii we Włoszech i pierwszym zgrupowaniu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze