Trener siatkarek Jacek Nawrocki zszokowany formą podopiecznych [WIDEO]

2020-06-26 17:32
Jacek Nawrocki
Autor: JAKUB PIASECKI / CYFRASPORT Jacek Nawrocki

Reprezentacja Polski siatkarek zakończyła pierwszy tegoroczny obóz letni w Szczyrku. Na koniec zgrupowania zawodniczki odwiedził prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej Jacek Kasprzyk i wraz z trenerem Jackiem Nawrockim podsumowywali minione trzy tygodnie pracy.

Nawrocki powołał na tegoroczny obóz głównie młodsze, mniej doświadczone zawodniczki, dając odpocząć największym gwiazdom. Nie było tak znaczących postaci zespołu Biało-Czerwonych jak rozgrywające Joanna Wołosz i Marlena Kowalewska, przyjmująca Natalia Mędrzyk, atakująca Malwina Smarzek-Godek, czy środkowe Klaudia Alagierska i Agnieszka Kąkolewska.

NAJPIĘKNIEJSZA polska siatkarka ryzykowała zdrowie w kusym bikini. Wielu by się połamało [ZDJĘCIA]

Nadzieje reprezentacji nie sprawiły zawodu szkoleniowcowi, tym bardziej że spotkały się na zgrupowaniu po długiej, wymuszonej pandemią przerwie od siatkówki, i mogły być zupełnie bez formy. Tymczasem selekcjoner nie mógł się nachwalić dziewczyn, które miał pod opieką od 4 czerwca w Szczyrku.

Gorące siatkarki rozebrały się na plaży. Pochwaliły się ODWAŻNYM ZDJĘCIEM

– Jeśli chodzi o pracę, jest rewelacyjnie – skwitował Nawrocki, zwracając się do siatkarek. - Myślę, że wyglądacie ponad normę, ponad to, czego się spodziewaliśmy i to mówimy wszyscy w sztabie jednym głosem – podkreślił trener kadry. – Bardzo dziękuję za to, że w ogóle możemy mieć to zgrupowanie – powiedział selekcjoner, kierując te uwagi do szefa związku. – To wcale nie jest takie proste i ci, którzy pracowali nad tym, żeby to zrobić, wiedzą, ile to kosztowało zachodu.

Niemiecka siatkarka POŚLUBIŁA kobietę. Wyciekły ZDJĘCIA, na których namiętnie się całują

Polki czekają w najbliższym czasie spotkania towarzyskie z reprezentacją Czech, które odbędą się 30 czerwca i 1 lipca w Wałbrzychu (bez widzów). W niedzielę Nawrocki zbiera tam kadrowiczki. Od 12 lipca w Szczyrku rusza drugie zgrupowanie.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Siatkarki reprezentacji Polski trenują na ...plaży w Szczyrku.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze