Malwina Smarzek

i

Autor: Cyfrasport Malwina Smarzek

Obrzydliwe zachowanie

Malwina Smarzek wykorzystana do rosyjskiej propagandy. Obrzydliwe zachowanie tamtejszych dziennikarzy! Gwiazda została pokrzywdzona

2023-05-17 20:19

Malwina Smarzek wypowiedziała się ostatnio szczerze na temat hejtu, który spotkał ją w związku z odejściem z Rosji po inwazji tego kraju na Ukrainę na początku 2022 roku. Rosyjskie media bardzo aktywnie śledzą losy osób, które wyjechały z tamtego kraju. Tuż po pojawieniu się wypowiedzi Smarzek... wykorzystali ją do swojej propagandy. Obrzydliwe, co zrobili z jej słowami.

Malwina Smarzek przez pewien czas swojej kariery występowała w barwach rosyjskiego Lokomotiwu Kaliningrad. Po wybuchu wojny siatkarka rozstała się z klubem. Zanim to nastąpiło gwiazda reprezentacji Polski spotkała się z dużą krytyką ze względu na to, że proces odejścia z drużyny trwał bardzo długo.

Ostatnio w programie "W cieniu sportu" szczerze opowiedziała o pierwszych chwilach po rozstaniu z Lokomotiwem Kaliningrad. - Doszło to tego, że bałam się wyjść z domu. Zdarzało się, że ludzie mnie popychali albo na mnie pluli - przyznała wprost.

Katarzyna Skowrońska nie rezygnuje ze sportu. Dokładnie to robi na emeryturze, zdjęcie wszystko ujawnia

Malwina Smarzek wykorzystana do rosyjskiej propagandy. Obrzydliwe zachowanie

Niestety, Rosjanie momentalnie podłapali te słowa i postanowili wykorzystać je do propagandy. Portal Sport-express.ru postanowił opublikować obszerny artykuł na temat sytuacji naszej siatkarki.

Wykorzystano także stare wypowiedzi polskiej siatkarki, która wprost mówiła, że nie chce odchodzić z klubu i czuje się tam dobrze. - Bardzo mi przykro, że tak się sprawy potoczyły. Naprawdę zakochałam się w Rosjanach, którzy mnie tu otaczali. Chcę wam wszystkim podziękować za ostatnie osiem miesięcy, za wsparcie. Jesteście wspaniali! Czułam się jak w domu - mówiła.

O komentarz proszeni byli także działacze Lokomotiwu. - Malwina odeszła od nas ze łzami w oczach. (...) Wyjechała do Brazylii, bo w Polsce nie pozwolono jej normalnie żyć - miał powiedzieć dyrektor generalny klubu Alexander Kosyrkov.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze