Martyna Grajber ujawniła mroczny sekret. Szczere wyznanie, nikt się tego nie spodziewał

2021-12-08 16:02
Martyna Grajber
Autor: Instagram/Martyna Grajber Martyna Grajber

Siatkówka to od wielu lat jeden z najpopularniejszych sportów w Polsce. Losy zarówno męskiej, jak i żeńskiej reprezentacji interesują miliony kibiców, a reprezentanci kraju zyskują dużą popularność. Jedną z najbardziej znanych polskich siatkarek jest Martyna Grajber. Przyjmująca od wielu lat stanowi o sile kadry, a jej talent dopełnia niezwykła uroda. 26-latka ma wielu fanów, z którymi regularnie utrzymuje kontakt poprzez media społecznościowe. Ostatnie jej wyznanie zszokowało jednak wszystkich.

Kariera Grajber stanowi idealny przykład przejścia z wieku juniorki do seniorskiej siatkówki. Już w najmłodszych kategoriach wiekowych pilanka wykazywała ogromny talent, który poparty ciężką pracą doprowadził ją na sam szczyt. Już jako 22-latka grała na mistrzostwach Europy seniorów, a od tamtej pory regularnie występuje w biało-czerwonych barwach. Stanowi o sile reprezentacji Polski, co nie może dziwić, gdyż w ostatnich sezonach była jedną z liderek Chemika Police. Zachodniopomorska drużyna zdobyła z Grajber w składzie dwa mistrzostwa kraju z rzędu, a po ostatnim sezonie przyjmująca postanowiła zmienić otoczenie. Podpisała umowę z ŁKS Commercecon Łódź, gdzie z miejsca stała się gwiazdą zespołu. Kibice liczą na wspaniałą grę reprezentantki, której sprawili ostatnio niesamowitą niespodziankę.

Żona Kurka odkryła swoje całe nogi i brzuszek! Po gorących zdjęciach ludziom opadły szczęki

W galerii poniżej możecie zobaczyć gorące zdjęcia Martyny Grajber:

Grajber i jej mroczna tajemnica

W ostatnim czasie o siatkarce zrobiło się głośno z powodu… nieudanego prania. Grajber uprała białe rzeczy z różową skarpetką, która zafarbowała wszystko wokół, w tym koszulkę meczową i bluzę ŁKS. Zawodniczka bardzo to przeżyła, z czym nie kryła się na Instagramie. Piękna przyjmująca znana jest nie tylko z siatkarskich parkietów, ale także działalności w internecie. Regularnie aktualizuje swoje media społecznościowe, a jej aktywność jest typowo influencerska. Często podrzuca fanom modowe inspiracje, lubi też publikować ładne zdjęcia. Jej profil śledzi blisko 40 tysięcy użytkowników, którzy zostali zaskoczeni przez 26-latkę ostatnim wyznaniem.

Wielkie wyróżnienie Wilfredo Leona! Kibice mogą być zaskoczeni, stanowcza decyzja

Kiedy w dzieciństwie wszyscy żartobliwie mówili, że szatan z Ciebie, a Ty wiesz, że to nie były żarty” – napisała Grajber pod zdjęciem w czarnej kreacji. Zazwyczaj uśmiechnięta i mająca do siebie duży dystans siatkarka, tym razem pokazała się z innej strony. Jej opis dopełnia zdjęcie w czarnej kreacji, a mroczna odsłona reprezentantki kraju poruszyła fanów. „Nie wierzę w te szatańskie wybryki. Hi hi hi”, „Szatan z Ciebie…”, „Piękna diablica”, „Szatan ale za to wyjątkowo piękny” – to jedne z wielu komentarzy, jakie zamieszczono pod wpisem Grajber.

Sonda
Czy podoba Ci się Martyna Grajber?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze