Mauro Berruto, trener siatkarskiej reprezentacji Włoch

Autor: East News Mauro Berruto, trener siatkarskiej reprezentacji Włoch

MŚ siatkarzy: Włosi ograli Belgię! Italia odbija się od dna

2014-09-05 0:45

Na zakończenie drugiej kolejki fazy grupowej mistrzostw świata siatkarzy Włochy ograły Belgię 3:1 (26:28, 25:15, 25:16, 28:26). Po kiepskim początku turnieju Italia zdaje się wracać więc na właściwe tory.

Podopieczni Mauro Berruto po raz kolejny słabo weszli w mecz. Pierwszego seta z Belgią przegrali na przewagi 26:28. W kolejnych zaprezentowali się jednak zdecydowanie lepiej, czego efektem były zwycięstwa 25:15, 25:16 i 28:26.

MŚ siatkarzy: Francja ograła Iran! Rewelacja zatrzymana

Wcześniej Italia doznała sensacyjnej porażki na inaugurację z Iranem 1:3, aby w kolejnym meczu dać sobie urwać punkt Francji - zwycięstwo 3:2. Starcie z "Trójkolorowymi" zasługuje jednak na uwagę, gdyż Włosi odwrócili jego losy. Po dwóch setach przegrywali 0:2.

Włochy - Belgia 3:1 (26:28, 25:15, 25:16, 28:26)

Włochy: Baranowicz, Zajcew, Lanza, Kovar, Buti, Birarelli, Rossini (libero) oraz Vettori, Travica, Parodi, Anzani

Belgia: Depestele, Van Den Dries, Deroo, Klinkenberg, Van De Voorde, Verhees, Derkoningen (libero) oraz Valkiers, Van Walle, Verhanneman, Claes, Coolman

KLIKNIJ: Polub Gwizdek24.pl na Facebooku i bądź na bieżąco!