MŚ siatkarzy 2018, trener Vital Heynen, czas, siatkarze

i

Autor: FIVB Trener Vital Heynen instruuje podopiecznych

MŚ w siatkówce 2018. Polska – Bułgaria. Polacy trenowali z... krzesłami [WIDEO]

2018-09-18 11:51

Inwencja trenera polskich siatkarzy Vitala Heynena jest nieograniczona. Podczas przygotowań do meczów mistrzostw świata w Warnie ćwiczyli już z wózkami sklepowymi, rollerami do gimnastyki, a kilka godzin przed ostatnim meczem grupowym z Bułgarią sięgnęli po nowy rekwizyt.

Belgijski szkoleniowiec wciąż zaskakuje podopiecznych i sprawia, że na zajęciach nigdy nie wieje nudą. – Nie zdarzyło się, żeby Vital powtórzył jakieś ćwiczenia, ciągle wymyśla coś nowego, nie wiem skąd czerpie pomysły – przyznał kapitan reprezentacji Polski Michał Kubiak.

We wtorek kilka godzin przed meczem Polska – Bułgaria, w treningowej hali Pałacu Kultury i Sportu nasi siatkarze odbywali normalny trening dla mocniejszej rozgrzewki przed wieczornym starciem. Nie zabrakło oczywiście urozmaicenia wprowadzonego przez szkoleniowca. W pewnym momencie do akcji weszły... krzesełka stojące wokół boiska. I jak widać, nasi gracze doskonale się bawili, a przy okazji zadbali o rozruszanie kości zmęczonych poniedziałkowym meczem z Iranem.

Najnowsze