MŚ w siatkówce: Kamerun - Argentyna 0:3. Albicelestes nie dali szans rywalom

2014-09-04 16:54

Argentyna pokonała Kamerun 3:0 w meczu trzeciej kolejki pierwszej fazy siatkarskich mistrzostw świata. Zespół z Afryki był w stanie nawiązać walkę jedynie w trzecim secie.

Albicelestes odnieśli drugie turniejowe zwycięstwo. Dotychczas przegrali z Serbią 1:3 i pokonali Wenezuelę 3:0. Teraz, także w trzech setach, rozprawili się z outsiderem grupy A - Kamerunem, z którym na głównym turnieju mierzyli się po raz pierwszy w historii.

MŚ w siatkówce. Michał Winiarski: Strasznie się pocimy!

Pierwsze dwa sety Argentyńczycy wygrali dość gładko do 17 i 18. W ostatnim Kamerun niespodziewanie nawiązał walkę, a w samej końcówce prowadził nawet jednym punktem. W decydującym momencie Albicelestes odzyskali jednak prowadzenie i nie oddali go już do końca.

Kamerun zanotował trzecią porażkę na turnieju. Dotychczas ugrał jedynie seta z Wenezuelą.

Kamerun - Argentyna 0:3 (17:25, 18:25, 23:25)

Kamerun: Ahmed Awal Mbutngam, Sem Dolegombai, Jean Patrice Ndaki Mboulet, Joseph Kofane, Nathan Wounembaina, Yvan Kody, Alain Fossi (libero)

Argentyna: Javier Filardi, Nicolas Uriarte, Facundo Conte, Jose Luis Gonzalez, Sebastian Sole, Martin Ramos, Sebastian Closer (libero)

KLIKNIJ: Polub Gwizdek24.pl na Facebooku i bądź na bieżąco!