Odważna poza

Najseksowniejsza siatkarka świata dumnie odsłania piersi. Trudno spojrzeć w inne miejsce, kusi gorącymi zdjęciami w sieci

2023-03-29 16:25

W siatkówce nie brakuje pięknych kobiet, które stają się niebywale popularne w mediach społecznościowych dzięki swojej urodzie. Choć Kayla Simmons wielkiej kariery w swojej ukochanej dyscyplinie sportu nie zrobiła, jej profil na Instagramie śledzi blisko milion użytkowników. A Amerykanka doskonale wie, jak przykuć uwagę internautów i udowodniła to kolejny raz, publikując bardzo gorące zdjęcie.

Kibice siatkówki żeńskiej doskonale wiedzą, że niektóre zawodniczki, które świetnie radzą sobie na parkiecie, równie dobrze poradziłyby sobie w świecie modelingu. Nie brakuje bowiem pięknych kobiet w tej dyscyplinie sportu. Doskonałym przykładem na to jest Kayla Simmons. Zawodniczka ze Stanów Zjednoczonych w swoim uniwersyteckim zespole była gwiazdą. A jak wiadomo, uczelniane rozgrywki w Ameryce przykuwają uwagę wielu osób.

Najseksowniejsza siatkarka świata znów kusi. Trudno oderwać wzrok od tego zdjęcia

Nie zdecydowała się jednak na kontynuowanie kariery, a jak sama wyznała, miały na to wpływ argumenty anatomiczne jej ciała. Duży biust utrudniał grę w siatkówkę. - Byłam rozdarta, ponieważ czułam, że z powodu mojego ciała nie mogę uprawiać sportu, który kocham - wyznała niegdyś Simmons. Jednak swoją urodę wykorzystuje w mediach społecznościowych, gdzie bardzo często eksponuje zgrabne, wysportowane ciało. Jej profil na Instagramie cieszy się dużym powodzeniem. Niedawno Simmons ponownie postanowiła rozgrzać internautów i opublikowała fotografie, na których eksponuje swój biust. Komplementów pod adresem Amerykanki w mediach społecznościowych nie brakowało. Zdjęcia znajdziecie poniżej.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze